D.I.S. 3 - Montaqnards 58 -2 Dg verwachte overwinning kwam, maar dat deze zo hoog uit zou vallen hadden we niet direkt verwacht. Weliswaar kwam het derde al vlug op een 1-0 achterstand doch nadat iedereen goed uitgeslapen was, ging de kwaliteit van het voetbal, voor al q 14a combinatie omhoog. Via acht Oirlose doelpunten en nog een Bergengoal werd een eindstand van 8 2 bereikt. Doelpuntenmakers:'P.Heidens (3x); A.Kusters (2x), Th.Philip- sen, H.Steeghs (Hzn) en Soep Swinkels. Al met al met vlagen zeer goed geslaagd voetbaldoch een nog hogere uitslag had bereikt kunnen worden, indien niet iedereen -een goal zou willen maken. D.I.Si 2 - Sparta 2 C - 2 Bij voorbaat wisten we dat het moeilijk zou worden,;_echter met een beetje geluk bij enkele kansen in de eerste helft had er mogelijk meer ingezeten. Een koortsachtig weggewerkte, bal werd attent in het.verla ten doel geplaatst, waarna Uim Kusters nóg een mooie- kans net miste. De tweede helft was "Sparta de» betere ploeg en behaalde via nog een doelpunt een verdiende 2-0 zege. D.I.S. 1. - Resia 1 1-2 - - In de beginfase wo^en beide partijen tegen elkaar op. Un- danks de 'felle w-ind bereikten beide ploegen een acceptabel peil, waarbij in enkele belangrijke momenten -.de bezoekers iets meer overzicht hadden, dit dankzij vooral iets meer routineToen op een moment een gaatje viel in het centra le verdedigingsblok van D.I.S. werd datzeer vakkundig uit gebuit r-0 - 1). Het pleit nu voor D.I.S. dat het de strijd met veel elan voortzette, mogelijk iets teveel geestdrift, hetwelk nu niet de..gewenste "lijn in het spel bevorderde. De rust brak aan met 0-1. Na rust ongeveer een zelfde spelbeeld met een weliswaar w wilskrachtig groen.-wit, doch met. een consoliderend Resia. Niettpmin kregen we enkele kansen, doch deze bleven- on benut. Op het moment, dat D.I;.S. iets sterker leek werden zo op-een.nog-grotere achterstand gezet toen de Resia links buiten bij een uitval* onze verdediging iets te slim af was. (0 - 2 D.I.S. wisselde toen twee spelers, waarbij óén wissel moge lijk voel te. laat plaats vond. Niettemin werd de-inzet toch beloond toen P.etex Swinkels de score terug kon brengen tot 1-2, doch voor een beter resultaat was de tijd helaas te kort. Qua spelverhouding had D.I.S, zbker een puntje ver diend, doch de doelpunten tellen ook tegenwoordig-nog. Resumerend ka:: gerust gezegd worden, dat alle elftallen meer T 4 1

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1978 | | pagina 6