Swolgen enkele goede kansen, doch keeper Sjaak Derix wist telkens erger te voorkomen. DIS 1 - Bevo 3 3 - 2 (DIS geplaatst voor tweede bekerronde) De eerste helft was zeker van DIS-zijde niet zo best. Er werd weliswaar veel gelopen, maar meestal zonder over zicht, zodat steeds belangrijke posities onbezet waren. De bezoekers vonden elkaar beter en;stonden met de rust verdiend met 1 - 0 voor. Na rust aanvankelijk hetzelfde spelpatroon, met DIS nu iets sterker. Door een misverstand in het centrale blok kwam Bevo zelfs op 2-0. DIS was even aangeslagen doch toen begon het te jagen. De tegenstanders werden vele keren ingesloten, door het vele storen konden ze steeds moeilijker de bal aannemen en ook ging de conditie een rol spelen. Om gelijk te komen was echter tweemaal een foutje van de Bevo keeper nodig. Harrie Voermans en Herman Steeghs waren in beide gevallen zeer attent. DIS wilde het niet op een verlenging laten komen en schroefde het tempo nog meer omhoog.:. Dit had succes, want kort voor tijd kon Herman Steeghs bij een snellen doorbraak ede winnende treffer laten aantekenen. Voorbeschouwing komende competities Het eerste en tweede elftal komen uit in de tweede klasse. Van de tweede klassen promoveren de nummers 1 en degra deren de laatste 2 (no 11 en 12)#a>4a ;i Het eerste elftal moet zondag al direkt een zware vuur proef ondergaan want kampioenskandidaat nummer één komt naar Oirlo, t.w.'~het Wellerlooise-Resia. Vorig jaar moest dit team pas in de slotfase haar meerdere erkennen in Me- terik en ook dit ja§r zijn de yerwaphtingen in het oranje kamp hoog gespannen. Gevaarlijke outsider is echter IVO 3 en mogelijk ook GFC-2. L 1 nx 4 We wensen trainer-Krouwel, leider Rini Steeghs en aanvoer der Ben Nelissen met zijn mannen veel sterkte toe, heel veel succes en een sportieve competitie. Het tweede team onder leiding van Hub Philipsen zal het in de nieuwe omgeving zeker niet gemakkelijk krijgen. Met enthousiast voetbal kan het echter een heel eind komen. Ook zij starten tegen een' sterke tegenstander, nl. Sparta Verder komen i-n hun: klasse de standaardteams uit van Oostrum, Kronenberg en .Evertsoord alsmede het kwalitatief sterke team-van beunen 2. - i"1 2 f f

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1978 | | pagina 5