tevens de- openbare te-lcf ocncel - bi j-- de P.T.T. - Wat da kermis betreft is een brief gezonden aan de gemeente i.v.m, vroegtijdig vertrek van dhr'.Doostink lijntrekspel) uit Arnhem en te hoge prijzen. Ook zag 'men: in 'de' toekomst graat) een draaimolen voor kleinere kinderen geplaatst. Vla 91 Krantje is een enquête gehouden m.b.t. vuil nis ophaaldienst buiten de bebouwde" kom. De werkgroep heeft een. aktieplan opgezet voor de ko mende twee jaar, "Qirlö dorp met Historie" Aan de gemeente z-al gevr-&a-gij--"W&T-d-eTr-^^ medewer king hierbij te verlenen. 1 De werkgroep verwacht verder dat alle inwoners actief zullen meewerken. - Plaatsen van zitbanken speciaal voor de bejaarden en de bewoners van Oel'ders Hof en voor de vele wandelaars. - Plaatsen van bloembakken in de bebouwde kom - Opknappen groenstrook t.n.o. de kerk (met zitban ken, bloembakken, wegwijzer, bord met letters "Oirlo - dorp met historie") - l/olkstuintjes (bv. langs de spoorlijn) Dorpsplein - Beplanting Uit de vergadering "kwamen verschillende vragen en opmerkingen m.b.t. de oude grenosteobn», 7 Deze zijn voor Oirlo i.v.m. deze aktie zeker van historische waarde. - Door de werkgroep zal nagegaan.worden waar deze grens- stenen zijn en.waar men ze eventueel kan terugvinden c.q. terugkrijgen. - Werkgroep verkeer - H.Peters Deze werkgroep heeft een inventarisatie gemaakt. Het voornaamste is een goede bewegwijzering. Verder zal bekeken worden wat' er nog moet gebeuren in verband met de verkeersveiligheid bv. voorrangs- punten. Toelichting van dhr. H.Nuytens - r-: De nota bewegwijzering, is gereed maar financieel nog niet rond, pas daarna zal deze nota met de dorps- rgad besproken worden. i: !'r Vraag? is het mogelijk om van de Meerloseweg - Eri- caweg een voorrangsweg te maken? Antwoord? dit zal dan ook bekeken worden als de no- Het aktieplan omvat de vol.qen.de hoofdpunten? 1 v 4 t(

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1978 | | pagina 5