Uitslagen van zaterdag 29 oktober- D.I.S. AI wist de topper tegen Swolgen in hun voor deel te beslissen en won met 4 - 2 en heeft hierdoor alleen de leiding genomen* D.I.S. BI stuurde Kronenberg met een kansloze 5-1 nederlaag naar huis. D.I.S. Cl speelde ook tegen Swolgen en won met 3-2. D.I.S. C2 behaalde tegen Ysselsteyn C2 een kleine o verwinning 2 - 1 D.I.S. Dl blijft in de hoek waar de slagen vallen en kreeg óok tegen Oostrum geen schijn van kan en verloor met 7-1. D.I.S. EI kwam tegen Flerselo EI met de hakken uvor de sloot en wun tenslotte met 2-1. Voor komende zaterdag zijn alle elftallen vrij van compe titie voor eventuele vriendschappelijke, wedstrijden zie "Marjac" P.S.V. - A.Z. 67. Aanstaande zaterdag gaan we de wedstrijd P.S.V. - A.Z, bekijken. Het vertrek is om 6 uur.bij Marjac. Willen de ouders er rekening mee houden dat we pas om ongeveer elf uur terug zijn? Dus: zaterdag 5 november om 5 uur bij "Marjac". Vandaag (donderdag) jeugdleiders vergadering. Zaterdag 5 november vriendschappelijk: TOP BI - D.I.S. BI 2 uur vertrek 1 uur D.I.S. EI - lUL'CQO EI 10 uur D.I.S. AI - Swolqense Boys AI4-2 Het talrijke publiek heeft kutfnen genieten van een zeer spannende maar ook zeer spectaculaire wedstrijd. Er stond immers een half kampioenschap op de strijd ec dat was dan ook af te lezen aan de geladen spelers die zich voor 200% gaven. Swolgen probeerde het spel te ma ken en speelde ons daardoor in de kijker. V/V. 0-7.5. JEUGD

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1977 | | pagina 11