K Lang hebben mijn entvoerders moeten gissen, een telefoontje naar Boxmeer bracht hen uit het ongewisse. Daarom deden ze. mij 29 april, in het pak, met am mijn bruine vacht nog een plastic zak. Dit leatste hee'ft mij wel een beetje doen benauwen, bovendien had ik helemaal niets te herkauwen. Om 21.00 uur was het bij Helleman verzamelen geblazen, vandaar uit ging men op weg naar mijn nieuwe bazen. Ver kan het beslist niet zijn geweest, want in een wip van tijd waren we op het koperen feest. Het uitpakken moest zo vlug mogelijk gebeuren, want men was bevreesd dat ik een weinig ging geuren, Plet oh1 s en ahs werd ik welkom geheten, maar hooi, wortelen en brikjes had men vergeten. Terwijl mijn ontvoerders met koffie en drank werden gelaafd werd er'druk aas mijn nieuwe onderkomen'geschaafd; Mijn komst vroeg blijkbaar nogal wat improvisatie, maar des te groter was de sensatie. Een naam had men mij al spoedig gegeven,- als SMOKY ga ik voortaan door het leven. Over mijn nieuwe verblijf ben ik tot nu toe dik tevree, maar ik vraag me nog af hoe kwamen ze op het idee..... SMOKY P.S. Lei, Grad, Thei, Harry, Karei, Lei en Henk, bedankt voor"het originele geschenk. "overgewicht" wil afkomen en daarbij de hulp van een diëtist wil aanvaarden. Begint in augustus - Opgave voor 1 juni. Inlichtingen bij de plaatselijke kruis verenigingen t 0478D-1269 SAMEN AFSLANKEN Cursussen,' die" Vo'o'r 'iedereen geschikt is, die op een eenvoudige en gezonde manier manier van I 5

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1977 | | pagina 12