UITSLAGEN ZONDAG 13 MAARTs ;B.V.V. 4 - D.I.S. 2 1-8 Hegelsom 5 - D.I.S. 3 3-4 Merselo 4 - D.I.S. 4 6 - 1 Heqelsom 5 - D.I.S. 3 3-4: 1 In een meer spannende dan mooie wedstrijd kwam D.I.S. 3, als meest gelukkige winnaar uit de strijd. In een gelijk opgaande strijd met twee even sterke ploe gen was het Hegelsom 5 die.de score opende, maar daar had Theo Philipsen.- zijn antwoord op; 1 - 1. Nog voor de rust scoorde Hegelsom 5'2 - 1 en Leo Nelissenwist er 2 - 2 van te maken, wat nogal protesten Gplevèrde, omdat er volgens de Hegelsomse ploeg een overtreding vooraf was gegaan. Na de rust was het opnieuw Hegelsom die weer de leiding nam: 3-2. Tien minuten.voor het verstrijken van de tijd was het San Stéeghs" die de stand wederom op gelijke hoog te bracht: 3-3. -■ De spanning nam toe en'aan'beide zi jden werden zeer goede kansen gemist, maar in de voorlaatste minuut sloeg het noodlot' voor Hegelsom 5 toe, toen Herman Kusters een ver schot in het Hegelsomse doel liet verdwijnen en de stand op 3 - 4 bracht. GANTDE B.V.V.'A - D. I .S2 1-8: Op de vroege zondagmorgen brouwden beide ploegen ér-wei nig van terecht.;. Dat B.V.V. de leiding nam kon gebeuren doordat ze de enig ste goede aanval konden afsluiten met.een doelpunt. Dat.D.I,S, daarna.het initiatief overnam, was helemaal n nie.t zo verwonderlijk, want B.V.V. was te slecht om' D.I.S. serieus te kunnen bedreigen. De doelpunten werdun eerlijk over de eerste- en tweede helft verdeeld, zodat een 1-8 eindstand het resultaat was. Het was te wijten aan het slechte samenspel dat de zege niet veel hoger uitviel dan deze toch wel schamele 1-8 overwinning. Doelpunten: P. Heidens. 4x H. Maessen 1x-/-• P. Stee'gh's" "2x P. Steeghs (H z'n) !x.." SV D. kS. a m I

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1977 | | pagina 7