UITSLAGEN ZGND..G 31 CKTOBER Holthees 1 Castenray 2 Castenray 3 Castenray 4 d.i.s. 1 d.i.s. 2 d.i.s. 3 d.i.s. 4 1 0 1 2 G 6 1 1 VERSLAG CASTENRAY 3- D.I.S, 3 1-1. Castenray 3 en d.i.s. 3 hebben zondag de puntjes broeder lijk verdeeld door met 1-1 gelijk te spelen, wat ook de meest reëele uitslag was voor deze wedstrijd. Het wr.s d.i.s-, 3 dat al direkt in de aanval ging en wist al reeds in de 2e min. te scoren toe.n L. Philipsen van uit een moeilijke positie zeer fraai inschoot. D.i.s. 3 wilde meer, maar kwam 'niet verder dan wat hout werk. Castenray 3 herstelde zich langzaam, maar de d.i.s. achterhoede greep steeds goed in, maar kon niet yoorkomen dat de castenrayers soms gevaarlijk voor het d.i.s.doel kwamen opzetten. In de tweede speeltijd hetzelfde spel- beeld, met Castenray iets feller in de aanval als in de eerste speeltijd, maar Castenray 3 kwam zelf niet tot scoren, al waren er soms zeer grote kansen. Het doelpunt voor Castenray 3 ging jammerlijk genoeg via het onfor tuinlijk hoofd van Herman Kusters in de touwen, toen deze de bal in een gevaarlijke situatie over het doel wilde koppen 3ANTJE. VERSLAG HOLTHEES 1 -D.I.S. 1 1-0 D.i0se heeft een ongelukkige 0-1 nederlaag geleden tegen medekoploper Hèlthees. Het was d.i.s. dat 80 min. van de wedstrijd het spel bepaalde, maar juist in de eerste fase een ongelukkige en naar later bleek, een beslissende treffer tegen kreeg. Dat het bij deze stand bleef kon men niemand verwijten, er werd keihard gewerkt en bij fase zoals de eerste en begin tweede helft goed gespeeld, maar de afwerking laat de laatste weken te wensen over. Voor de rust liet de d.i ploeg een viertal mooie kansen liggen o.a. L. Clephas en Th. Hellegers zagen hun schoten over de lat of tegen de paal belanden. Na de hervatting hetzelfde spelbeeld een voortdurend sterker dis dat de fraaiste mogelijkheden niet kon benuttenmede door massaal verdedigen van de tegenstander-, 5 i

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 5