HOUDERS \lAIM REKENING COURANT EN PRIVG-REKGNING-CN ATTENTIE!! A. Het ingang van 12 'ov, a.s. zullen de rekeningafschrif ten op diverse punten afwijken van de afschriften welke tot nu toe werden verzonden. De voornaamste verschillen bestaan uit. de volgende pun ten s - Naast de aparte vermelding van bijschrijving en/of af schrijving wordt nu ook het totaal vermeld van de bij schrijvingen creditmutaties en afschrijvingen debetmutatie s - In zeer veel gevallen zal behalve het rekeningnummer en de naam van degene, die een bedrag aan U heeft overge maakt, of naar wie U een bedrag overmaakt, ook een om'; schrijving op het rekeningafschrift worden vermeldbv. faktuur no. 12345" In verband hiermee zult U minder of (zo mogelijk) geen bijlagen meer bij Uw afschriften aantreffen, omdat zo de belangrijke gegevens op het afschrift vermeld staan. B.Tot nu toe werden iedere dag dat er een bij- of afschrij ving plaats vond, een rekeningafschrift gemaakt. Nu is de mogelijkheid ontstaan om Uw opdrachtenen alle andere bij- of afschrijvingen direkt dus per dag )uit te voeren, maar deze gegevens te verzamelen en in het ge heugen van de computer te slaan, en naderhand van tijd tot tijd op een afschrift af te drukken. De tijd tussen de verwerking van de opdrachtendoor do bank dagelijks) en het maken van een rekeningafschrift zal nooit langer dan twee weken duren, In vele gevallen zal eerder een rekeningafschrift worden gemaakt. Er wordt n.l. meteen een rekeningafschrift gemaakts - Als er een bijboeking op Uw rekening plaats vindt, bij priverekeningen bij een bedrag groter dan ƒ250,-) - Als Uw rekeningafschrift vol is (3 4 bonkingsposten - Het de jaarwisseling - als er zich incidenteel andere redenen voordoen. De door ons thans gehanteerde methode voor het verzen den van de rekeningafschriften wordt voorlopig gehand- haaft. Indien rekeninghouders het niet op prijs stellen, dat bij hun rekeningen de bovenstaande methode wordt toegepast dan verzoeken wij.hun, dit op het kantoor nan de bank te laten weten. Indien nodig kan dan deze methode nader worden toegelicht. 2 O Z a V» MEDEDELING

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 13