HANDWERKTENTOONSTELLING WAN DE MISSIENAAIKRANS Onze verzameling handwerken is weer zo groot dat we een tentoonstelling kunnen houden, tevens is het een gelegenheid om de'missienaaikringdie 'ooor de Oirlose missionarissen werkt te komen steunen, Dit kunt U doen door uw belangstelling te tonen en door mee te doen aan enkele activiteiten, zoals; Enveloppe trekken (altijdprijs) - Naam raden van een mooie poes niet echt) Bij meerdere geedq oplossingen beslist het lot, Lcten kopen voor een gehaakte sprei,of loten voor een lappen sprei Patchwork) Er worden diverse mooie handwerken tentoongesteld, U würdt de gelegenheid geboden .deze te kopen, Wie het eerst komt, het eerst maalt. Enkele handwerken kunnen ook nog wel weer worden nagemaakt. Omdat we weten dat de Oirlose mensen de missionarissen een warm hart toedragen, zijn we er zeker van dat u allen een kijkje komt nemen. Wij verwachten u op Zaterdag 23 of Zopdag24 okt. in het zaaltje achter cafd Hulleman. GEOPEND Zaterdag 23 okt. van 19.00uur tot 22,00 uur Zondag 24 okt, van 10.30 uur tot12.0O ucr van 14.00 uur tot 22,00 uur Zondagavond 24 okt, zal om 22,.00 uur de naam van de poes bekend gemaakt worden. OGk worden dan dë lcten getrokken voor de gehaakte en de lappen sprei. De missienaaikrans WILLEN TELL 23 Okt. zaterdag naar Ovcrloon. Vertrek om 18.00 uur De datum hiervan is veranderd, kon niet anders, 23 en 24 Okt. .kan er niet geschoten worden op den doel vanwege de missienaaikring 4 Nov. donderdag schieten naar Horst.Vriendschappelijk Vertrek om 19.30 .uur 27 Nov. zaterdag schieten naar Castenray om 17.30 uur en 19.00 uur in de baan Nederlaag toernooi"Vertrek op eigen gelegenheid Donderdag oefenen.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 5