Het eerste elftal van dis heeft een Engelse week achter de rug. Er werden drie wedstrijden gespeeld in 8 dagen en een avond getraind. De wedstrijd tegen Arcen, vrijdag, werd met 3-2 gewonnen, maar belangrijker was het goede spel en de grote inzet van het hele elftal. Zondag werd tegen ex klasser 4 Hout blerick gespeeld. Na een wat aarzelend begin, waarin de gastheren meer hadden van het spel, kwam dis toch steeds beter in de wedstrijd. Dat leverde in de 20.min. het eerste doelpunt op. Bert de Kleijn gaf een mooie pass naar de goed opgekomen Ben Nelissen en tegen zijn bekeken schot, was de doelman van h.b.s.v. kansloos.Een prachtig doelpunt. D.i.s, werd steeds sterker al kregen de gastgevers ook enkele goede kansen; mede doordat er soms wat te kort werd gespeeld, wat nogal eens balverlies opleverde. Het tweede doelpunt viel in de 40. min. Harrie Voermans ging op links goed door, zag voor het doel Theo Heiligers in betere positie staan, gaf de bal op maat en Theo aarzel de nu eens niet en het was 2-0. Na de rust liet dis de teugels vieren wat de wedstrijd niet ten goede kwam,maar er werden met de competities voor de boeg geen risicofs meer genomen. P.S. Het tweede doelpunt voor dis in de wedstrijd tegen rkgfc werd gemaakt door Leo Clephas, met excuus dat ik dat kon vergeten. PIET3E i=~I~=="=iII=J===i=I DIS 3 bracht er in de 1e helft maar een matig tot slecht spel en keken met de rust tegen een 4-0 achter stand aan. Sparta 4 was in de 1e helft wel iets sterker, maar het verschil was geen 4 doelpunten. In de 2e speeltijd was DIS 3 iets feller als in de 1e helft, maar het was weer Sparta 4, die scoorde en er 5-0 van maakte. DIS 3 kreeg wel verschillende goede kansen, waar en één van benut werd door B.Steeghs waardoor ook de eindstand op 5-1 werd gebracht. 3ANT3E 1 DIS VOETBAL Dl<dev Adisl hb-v1"dis1 2 - 3 0 - 2" J

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 2