R KG F.C.1 - D.I.S.1 5-3, Zondag j.l. was de wedstrijd van de waarheid tegen vierde klas- ser R.K.G.F7C.. Het was ondanks het warme weer een goede cefenpartij waar veel doelpunten vielen (8) en dat is toch waar de toeschouwers voor komen» Na 5 min. was het al 1-0 voor G.F.C. die een snelle aanval over links goed afrondde. Hierna kregen we een gelijkopgaande wedstrijd met D I S iets fel-Ier op de bal, maar het grote probleem blijft toch het be nutten van de vele kansen iets waar ook G.F.C. nogal moeite had. Na de thee hetzelfde spelbeeld een iets sterker D.I.5. dat met de mogelijkheden geen raad wist. In de 65 min. werd het zelfs 2-0 voor G.F.C. doordat Giel een simpele bal niet vast kon krijgen en de limks buiten simpel kon scoren. Het werd 2-1 in de 69 min. door Martien \Joermans na goed aangegeven van Herman Philipsen. Toen het 3-1 werd voor G.F.C. dacht iedereen dat het ge beurd was met D.I.S.. Maar we kwamen terug, met goede Combina ties werd de tegenstander terug gedrongen. y Uit een hoekschop werd het 3-2 dourdat de keeper de bal losliet. Zelfs werd het 3-3 door een do.elpunt van Theo Hellegers. Met nog 5 min. te spelen, werd onze achterhoede die tot dan goed gespeeld had wat nonchalant en dat leverde nLg 2 doelpunten op v/oor G.F .C. Maar belangrijk was dit niet meer. - Dat onz.e jongens een pluim kregen van hun tegenstanders was ook volledig verdiend, want ze gaan iedere week betier spelen. PIET3E Uitslag R.K.G.F.C. 3 - D.I.S.3 10-1. Door een klein misverstand kreeg D.I.S.3 R.K.G.F.C.3 tegen, die in de eerste klasse uitgaan komen en duidelijk geen tegen stander was voor D.I.S.3 in het oefenprogramma. Het leek soms of D.I.S.3 niet op het veld was en R.K.G.F.C.3 alle kams gaf om te spelen zoals hun dit wilden, wat dan ook 10 doelpunten opleverden voor R.K.G.F.C.3. Van de weinige kansen die D.I.S.3 kreeg, wist Pieter Thielen er -toch nog een te benutten door fraai in te koppen. 9 t dis voetbal

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 4