WE willen onze leden langs deze weg nog even attenderen op de maatregelen, welke genomen zijn door de minister in verband met de droogte. We zullen het punt, wat voor allen van belang kan zijn, hier nog oveta 'herhalen Degenen, welke Italiaans en/of Westerwolds raaigras hebben in gezaaid als nateelt, moeten deze teelt laten registreren, wil len zij in aanmerking komen voor de' garantiesubs-idie bij mis lukking van het gewas. Deze garantie is 3.GG,-. per ha. en wordt betaald bij mislukking van het gewas over geregistreerd areaal. Degenen, welke deze gewassen ingezaaid hebbenviseren wij de ze te melden bij de D.8.H. tel .04783-790 of bij cïa Gewestelijke Raad van het Landbouwschap tel04750-15576direkt^ na het zaaien. Eventuele aanspraak op garantie moet dan voor 15 sept. zijn, ingediend bij de Hoofdingenieur-Direkteyr voor de Bedrijfsont wikkeling. Leden, welke nog meer over de genomen maatregelen willen weten, kunnen altijd met ons kontakt opnemen op kantoor te Oirlo. UITSLAG WEDSTRIJD WANSSUM 2 - D.I.S.1. Het eerste elftal van D.I.S. heeft de eerste oefenwed strijd van het nieuwe seizoen met 1-0 gewonnen. Dat in de D.I.S. ploeg nog niet alles naar wens verliep, was zo vroeg in het seizoen ook niet te verwachten, al waren er ook en kele positieve punten te constateren. Zo was de achterhoede al in redelijk goede vorm, de half- linie bleef nog onder de maat, en de voorhoede zal nog veel aan gesleuteld moeten worden. Maar dat zal ook trainer Frits Peeters niet ontgaan zijn. Het enige doelpunt kwam van de voet van Herman Steeghs, die een mooie pass van Bert de Klein (die een goed debuut maak te bij D.I.S.) benutte. Al met al een nuttige wedstrijd voor dit experimentele elftal, wat toch weer hoop geeft voor de competitie. PIETJE Lk j

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 8