Suksëssen op het Gemeentelijk Solistenconcours. Gp het Solistenconcours van de Gem. Muziekfederatie gehouden te Herselo op zaterdag en zondag j«l. werden door de solisten' en ensem bles van onze fanfare, grote suksössen geboekt. Dnor 15 solisten en"4' "ensembles werd deelgenomen "inalle afdelingen (van Deugd afd. tot de Suprieure afdeling). Door de jury werden aan de Oirlose deelnemers 15 1ste prijzen toe gekend (waarvan zelfs 2 solisten met lof,)en 4 2de prijzen. Een prachtig sukses, welke 'door-geen der deelnemende korpsen werd geëvenaard,, niet in aan tal- :-de-sl-nemers- noch -in -het aantal ,1ste prij zen -welke werden toegekend. Diegenen welke met een 2de prijs genoegen moesten nemenhadden meer last van de zenuwen dan sommige anderen, waardoor hun prestatie be nt; den het normale peil bleef. Bij een volgende solistenconcours zijn- deze de zenuwen waarschijnlijk ook de baas. Vanaf de-ze plaats- nogmaals- prof-i-oi-at voor het behaalde sukses,1 en-,;- hel volgend jaar met eenzelfde aantal of meer deelnemers naar t;et solistenccncours. REPETITIE FANFAREKORPS. In verband met de omstandigheden, dat de wekelijkse repetitie op maandagavond, vanwege 2de Paasdag niet doorgaat, wordt een ekstra repetitie ingelast en wel op 1ste Paasdag 's morgens om half 12 in het Gemeenschapshuis. Alle leden worden verwacht op deze repetitie aanwezig te zijn. Dit in verband met het door onze fanfare te verzorgen concert op vrijdaq- 25 april a.s.bij gelegenheidvan dè Lente Muziekfeesten in loods Linskens Voorbereiding van deze Lente Muziekfeesten is -inmiddels in volle gang Volgende week zal een volledige programma worden bekend gemaakt, Wij rakenen in deze dagen op een bezoek van alle Oirlonaren, welke de fanfare een warm hart toedragen. - De muziekfeesten worden gehouden op vrijdag 23 april zaterdag 24 - april en zondag 2.5 „april as - Het Bestuur. _/- -/- -/- - mededelingen 2 Fanfare ons genoegen

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 4