Dat D.I.S. de stijgende lijn te pakken 'heeft uerd zondag in Holthees weer bewezen, Het liefst drie irjvallers werd aan het zware karwei in Holthees begonnen, In de beginfase had Holthees een veldmeerderheid die al spoedig in de tiende minuut tot een doelpunt leidde. Na wat ge- trap voor het doelgebied van D.I.5. loste de rechtshalf van Holt-r hees plotseling een schot dat tot ontzetting van alles wat D.I.S. was in het doel verdween 1-0,Deze tegenvaller was voor D.I.S. het sein om er nog feller tegenaan te gaan; alle linies sloten plotse ling behoorlijk en Holthees moest terug. In de 29 min. kreeg D.I.S. loon naar werken; de licht gebles seerde Harrie Tialen kreeg de bal op rechts omspeelde enkele tegen standers,en schoot met zijn linkervret raak 1-1, Vijf min, later wner een doelpunt voor D.I.S. Thee Hellegers, ging goed door op een hoge voorzet, kon de bal nog net naar Lee Clephad plaatsen en zijn schot betekende 1 - 2, Een verdiende voorsprong voor een goed verdedigend en snel op de aanval overschakelend D.I.S. Na de rust een voornamelijk verdedigend D.I.S. dat onder aan voering van Ben Nelisse'n en Fans Thomassen de aanvallen van Holt hees bekwaam opving, zodat deze niet ech.t gevaarlijk konden worden. Alleen het plaatsen was in deze fase niet zo best wat leidde tot ennr.dig balverlies, - - In- de 35 min. kwam toch de gelijkmaker een ongevaarlijk lijkende aanval werd door de midvoor van Holthees uit een moeilijke hoek bekwaam afgerond 2 - 2. D.I.S. kreeg in de laatste minuut nog een schitterende kans toen Theo bJennekers goed de buitenspelval ontweek maar alleen voor de keeper jammerlijk, faalde. Zo kwam het einde aan dez-e goede- en sportieve wedstrijd met een juiste uitslag 2 - 2 Zondag de thuisbeurt tegen Resia. Veel Succesl1tI I1 PIE-T3E. 'Hege 1 somA D.I.S. A 1 heeft een knappe prestatie geleverd door kop loper Hegelsom beide punten afhandig te maken.Hegelsom dat tot nu toe alles in winst had omgezet was de gehele wedstrijd' sterm- achtig in de aanval maar ze kwamen niet tot scoren. vervolg 4 ■w

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 4