Het verslag in het Bagblad v. N-Limburg van de wedstrijd MelderslG- D.I.S. is een slechte en onsportieve ccpie van deze wedstrijd. Want met een beetje geluk, zou men de medekoploper op eigen terreir een gevoelige nederlaag hebben toegebracht, want de vele D.I.S. supporters kunnen beamen. In de eerste 25 min. een sterk op de aanval spelend Melderslo, vooral de aanvallen over links waren zeer gevaarlijk en snel. Langzaam ontworstelde D.I.S, zich aan de druk en kon enkele knap pe en snel uitgevoerde tegenaanvallen opzetten. In deze periode was D.I.S. gelijkwaardig aan de gastheren die al leen, als hun aanvallen over links liepen, gevaar konden stichten voor het doel van Liiel Wennekers Van hier kwam ook het eerste doelpunt voor Melderslo.De linksbuiter omspeelde eerst Hay Nabben en Ben Melissen die overigens een knappe partij voetbalde, en zette 'toen voor waar de midvoor geen enkele moeite had om te scoren 1-0. Nog voor de thee kreeg D.I.S. een schitterende kans, Martien l/oer- mabs was doorgebroken maar werd door de keper gevloerd strafschop. Na veel gewirwar zeite Fons Thomassen zich achter de bal maar zijn schot was te zacht en te slecht gericht. Na de thee zagen we een zeer sterk spelend D.I.S. Met schitterend uitgevoerde aanvallen werd Melderslo onder druk gezet en de gelijkmaker hing in de lucht. Toch moesten de vele D.I.S. supporters wachten tot de 75 min$ toen omspeelde Theo Hellegers enkele tegenstanders zette goed voor op de meegekomen Flartien l/oermans en dat betekende de verdiende gelijkmaker D.I.S. kreeg nog enkele goede kansen, maar het bleef in deze span nende en sportieve wedstrijd gelijk. Zondag de moeilijke uitbeurt tegen BV1/jongens blijf met beide benen op de grond dan zitten ook hier twee punten in. - PIETJE Uitslagen A klasse: C klasse: Castenray - Onder Ons 2-8. D klasse: Onder Ons - Melderslo 6-4. Programma: Kruispunt - Onder Ons 2 april. A klasse i5^asseC en D klasse einde competitie. liianssum - Onder Ons 6-2. Lottum - Onder Ons 4-4. D. IS biljarten

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 6