Na een drietal carnavalsdagen, waar fanfare en drumband hun mede werking aan verleenden, voor het., slagen van. de. festiviteiten in Oi.-rlo, en optocht -in-l/enray, waarvoor een dankwoord aan alle leden, welke hieraan hun medewerking verleenden gaan we ons weer richten op de aktiviteiten in de nabije-toekomst, Zaterdag 20 maart a.s. zal fanfare en drumband een concert verzor gen te Swolgen, in samewerking met de fanfare uit Swolgen en de fan fare uit Grefrath'-(Dld)-Supporters worden uitgenodigd dit concert bij te wonen Zaterdag 27 maart a.s.wordt het jaarlijks Gemeentelijk Muziekcon cours gehouden in de Schouwburg te l/enray. Hieraan verlenen alle korpsen uit de gemeente haar medewerking. Op dat tournooi worden vele 'Oirlose supporters verwacht. HKTIE VLOOIENMARKT: Zoals reeds werd vermeld zal begin april een rondgang worden gehouden, voor het ophalem van oude spullen voor de te organiseren vlooienmarkt. Huismoeders wilt U me.t uw schoonmaak hiermede rekening houdem, en niet meer gebruikte spullen terzijde zetten. Mocht U deze gaarne eerder kwijt, dan even een telefoontje en ze worden opgehaald. Bij voorbaat dank voor de medewerking. Het Bestuur. LEERLINGEN OPLEIDING DRUMBAND. Na de onlangs geplaatste oproep voor nieuwe leerlingen van de drumband hebben zich een zestal leerlingen gemald.De repetities voor deze nieuwelingen zullenzeerspoedig een aanvang nemen. De betreffende personen zal tijdig de datum en aanvangsuren van de repetities worden ..bekend gefpaakt. In verband met de opleiding van deze nieuwelingen wordt alsnog naar nieuwe leerlingen gevraagd. Gaarne zagen we een groep van12 jongens of meer welke de op leiding volgt, omreden niet jaarlijks met een nieuwe groep ge start kgn worden. aanmelding zo'spoedig mogelijk. Het Bestuur. - D.I.S. E2 10 uur.vertrek kwafct.over Definitief Ysselstein D.I.S. D2 D.I.S. E1 l/enray E6 D1 S programma voor de jeiiigd is als volgt:. D1 - D.I.S. D1 11 uur vertrek 10"uur. - Merselo D1 11 uur. - - l/enray E3 10 uur. - for)tore drumhond "ONS GENQEG'EN" 4

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1976 | | pagina 6