DIS 1 (verslag) In een goede en sportieve wedstrijd heeft D.I.S.met het kleinst mogelijk verschil verloren van koploper R.K.D.S.O. uit Lomm. Het eerste kwartier was voor dp^gastheren en:het was vooral ons middenveld dat geen vat kon krijgen op de snel opgezet te aanvallen van Lomm.' De achterhoede kreeg.dan ook alle hens maar speelde zoals de laatste wedstrijden zeer sterk. Dammer was'het dat Fons Thcmmassen na 25 min. het veld moest verlaten met een verrekte spier maar hij werd goed vervangen door jeugdspeler Hay Nabben. Tot de rust bleef het 0-0 een stand waar vooral D.I.S. blij mee kon zijn. Na de thee een fel jagend Lomm maar de uitvallen van D.I.S. waren zeker zo gevaarlijk wat bleek uit de achterhoede van Lomm die konstant met vier achter bleef. In de 20 ste min. het regende intussen pijpenstelen pas seerde de midvoor van Lomm Hay Nabben die uitgleed op het gladde veld en schoot keihard in. Even leek D.I.S. aangeslagen maar onze jongens met Ben Ne- lissen en Hartien Voermans aan het hoofd bleven gevaarlijk in de counter. Tot de 30 min bleef het eeb open wedstrijd toen kreeg Lomm een corner op rechts die met wat geluk terecht kwam bij de rechts helf die volkomen vrij laag en hard inschoot 1-0. Toen liet D.I.S. zijn verdedegende taktiek volkomen varen en ging voluit in de aanval wat resulteerde in drie prach tige' kansen in 5 min die helaas niet werden Denut. Van de 3C. tot de 45 min (Hay Tielen was vervangen door Her man ^nilipsen ook-al van de jeugd) was D.I.S. ae betere ploeg maar meer dan een doelpunt van Hermen Haessen na goed voorbereiden van Hartien l/oermans zat er niet in voor D.I.S. 2-1 Dus geen slecht resultaat van deze wel zeer jeugdige D.I.S. ploeg Dient nog vermeld dat na Piet Kusters en Dan Steeghs nu ook nog Fons in de;lappenmand zit. Dongens van harte beterschap. DIS.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 17