Op zondag 30 nov. a.s. zal onze Drumband deelnemen aan de Limburgse Kampioenschappen van de Bond van Tamboercorpsen, welke gehouden worden in de sporthal "De DELTELING" aan de Zuid Singel (tegen over het Bosveld college) te Venray. Zij zullen uitkomen in de 1ste Devisie, Voorheen wist ons korps reeds beslag te leggen op het Limburgse kampioenschap in de 2de Devisie* Door leden en instructeur worden thans de laatste weken ijverig gerepeteerd, om een zo hoog mogelijk sukses te kunnen behalen. De concurentie in deze.afdeling is erg zwaar. Dij. verwachten vele supporters bij het optreden van ons korps te Venray. Tijdstip van optreden om 15,00 uur. Repetities Drumband tot zondag a.s. 30 nov, is er elke werk dag repetitie aanvang 18,30 uur. Zaterdag is de aanvang om 18,00 uur. Op de medewerking van alle leden om tijdig aanwezig te zijn wordt gerekend. Ook tijdens deze repetities zijn supporters van onze Drum band zeer welkom. Het Bestuur* Club voor: Rakkertjes: 20 nov, Zonnepitjes: 22 nov. Swingers: 23 nov. Sint Nicolaas-avond is op 2 dec. jullie moeten om 19.00 u. bij het jeugdhuis zijn. Zorg op tijd Poor jullie pakjes. De Leidsters. Dij moeten de tocht verzetten omdat 16 dec. kerstavond is van de vrouwenbond. Dij willen de tocht houden op 9 dec. alles blijft het zelf de alleen de datum.Dij hcpon toch dat u ons niet alleen laat staan. Dij zitten toch in nood. De opgave blijft alle maal hetzelfde. De Leidsters. ORlEimTIE-TOCHT VAN DE DEISOESGILDE mededelingen drumband ■"ons genoegen" meisjes -gilde

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 15