de deskundige leiding van dirigent A. Schellens, waar door dit sucses kon worden behaald# X X X X X X X X X X Ter zijner tijd zal voor deze prestatie van de fanfare nog een officiële receptie worden gegeven, doch het Be stuur van de fanfare heeft besloten deze ui te stellen, tot na de Limburgse Kampioenschappen van de Tamboer korpsen, welke worden gehouden op 30 nou, a.s. te Ven- ray in de sporthal DE UETTELING. Aan deze kampioens-wedstrijden neemt ook de Drumband van "0ns Genoegen" deel en mogelijk ook met sucses, Vermeldenswaard is nog dat de heer A, Schellens .thans 10 jaar de dirigeerstok hanteert bij onze fanfare, In nou. 1965 heeft hij de eerste repetitie gegeven onze fanfare stond toen nog in de 3e afdeling. Door de onvermoeide leiding van de heer Schellens is de fanfare in deze periode 4 maal gepromoveerd en wel in: 1966 Concours te Bocholtz. 1e prijs in de 3e afdeling. 1966 Concours te Rosmalen^ 1e prijs ^met prcmotie naar de 2e afdeling. 1970 Concours te Eijsden 1e prijs met Promotie naar de 1e. afdeling. 1972 Concours te Hout-Blerick 1e prijs in de te afdeling. 1972 Limb. Kampioenschappen te Echt 1e prijs met prcmo- naar afd. gitmuntend. 1 975 Concours te Le,ende 1e prijs met promotie naar Ere afdeling. Door de volle inzet van Bestuur - Directeur, en leden, is Ons Genoegen" thans een muziekvereniging waar Oir- lctrcts op kan zijn. Plet de morele en geldelijke steun van de Oirlose gemeenschap was het mogelijk, dit te ver- wezelijken. Ulij zullen trachten ons korps op dit peil te handhaven of mogelijk nog te verbeteren. Hogen wij in de toekomst op de steun van .geheel Oirlo rekenen? X X X X X X X X X X X X X MEDEDELINGEN LEDEN FANFARE: Zondag 2 nov. a.s. zal de fanfare het Lof van Aller heiligen muzikaal opluisteren. Alle leden worden dringend verzocht uiterlijk kwart vo-or- drie in de. kerk aanwezig te zijn en niet later, daar dit erg storend is. (vervolg) 4

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 4