(vervolg verslag dorpsraadvergadering) Bij deze nieuuje school komt een gemeenschapsruimte» Tot zover was alles dus in -orde» Het punt echter wat bij enkele mensen vooral emotionele weer standen opriep was, dat schoolbestuur en dorpsraad plannen had den ontwikkeld om deze gemeenschapsruimte, die er toch al bij de nieuwe basisschool zou komen, groter te maken, zodat tevens ook de gemeenschap met deze ruimte gediend zou zijn» Dit met name naar aanleiding van de vraag om meer ruimte door de fan fare. Hiertegen werd fel geprotesteerd door de plaatselijk horeca omdat zij hiervan oneerlijke concurrentie vreesden. Van diverse zijden werd echter gesteld dat dit niet alleen wettelijk ver boden is, maar bovendien ook niet de bedoeling van de vereni gingen was. Blijkbaar ontbrak het op dit punt aan voldoende overleg. Dit kan echter alsnog gebeuren. Het huidige gemeenschapshuis blijft los van dit alles, maar uiteraard ook weer in goed overleg functioneren. Hiervoor zal een 5-man sterk bestuur de leiding op zich nemen. Als nieuwe leden werden in dit bestuur gekozen Mevr.v.Lierop en Dhr.L» Direks. Zij zullen onderling de taken verdelen, mede omdat Dhr. Héetkamp als voorzitter opstapte. Deze laatste werd door de voor zitter v.d» Dorpsraad bedankt voor de inzet gedurende zijn jaren als voorzitter. Tijdens de rondvraag kwamen aan de orde s de woningbouwhet aardgas; het spelen van de kinderen met munitie; de toestand v.d. Hoofdstraat; de lastige SRV-wagen; een mogelijk parkeerverbod aan één zijde v.d. Hogeweg en trot toir in deze straat de trap- en speelveldjes en de plaats en veiligheid van het kermisterrein. suyyLI=S=ti=====I===J= De laatste tijd komt het herhaaldelijk voor dat kinderen munitie vinden en er ook mee spelen. De gemeentepolitie van Venray verzoekt ieder die munitie vindt of weet waar zich nog oorlogstuig bevindt dit onverwijld mee te delen, zodat de politie gepaste maatregelen kan nemen. Het is LEVENSGEVAARLI3K om munitie "iö huis" te hebbenT

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 10