MEDEDELINGEN - FANFARE - DRUMBAND "ONS GENOEGEN". Onderstaand zijn enkele mededelingen vermeld, welke aansluiten op de mededelingen'in 't Krentje van vo rige week. Gelieve hiervan goede nota te nemen. Op zaterdag 11 okt. a.s..zal bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de L.V.B. afd. Oirlo, door fanfare en drumband een serenade gebracht worden aan de Jubilerende vereniging om 5 Uur in Zaal Rongen. Bijeenkomst van Bestuur en Leden om half 5 bij Marjacq- Op zondag 12 okt. zal de Hoogmis worden opgeluisterd door de fanfare, mede omdat deze Hoogmis wórdt ge daan totintenties van de leden van de fanfare en drumband. Alle leden van., de fanfare zorgen er voor uiterlijk om kwart voor tien in de kerk aanwezig te zijn.. De stoelen dient ieder voor zich bij Hulleman te halen, om half tien. Uij rekenen op de medewerking van alle leden, om tijdig aanwezig te zijn. DONATEURSAKTIE Direkt na afloop van de Hoogmis om kwart voor 11, zal worden aangevangen met het tweede gedeelte van onze Donateurs rondgang,' welke route afwijkt van de vermelde in het vorige Krentje. Deze verandering komt vanwege het afscheid van burgemeester F.Schols welke. a.s. zondag van half 12 tot kwart over 12 in zaal Rongen zal zijn om afscheid te nemen van de Oirlose Gemeenschap, en waarbij de fanfare en drumband akte de precentcs. De route van de Donateurs rondgang z"al dan zijn als volgt Start om kwart voor 11 bij Marjaq- Past Gerardsstraat Zandhoek - Bremmenkamp - Rosakker - Hoofdstraat, op Lalf 12 bij zaal Rongen, het afscheid van burgemeester Schols muzikaal zal wordeb opgeluisterd. Om kwart over 12 vervolg rondgang: Hoofdstraat - Ma- chutusstraat - Hogeweg - Gertrudisstraat - Oirloseweg (tot T.Kurvers) Gunhoekweg -(iot J.Rongen) en retour Hoofdstraat - Finisch Marjaq. üJij verzoeken de vorig© week bijgevoegde enveloppe ge reed te houden, zodat de rondgang ook weerom - vlot- kan (vervolg)

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 17