WILLEM TELL. Op zaterdag 16 en zondag 17 augustus worden de - Distr Korps Kampioenschappen gehouden, bij de L.T.S te l/enray. Het 2de en 3de zestal schieten op zater dag vertrek 13.00 uur. De eerste schutter van een zestal is reserve voor een hoger zestal. Afmeldingen moeten voor 9,00 uur zaterdag binnen zijn. Donderdag oefenen. 1e zestal cp H. Vissers 3. Vissers P. v. Lierop H. v.d. Ven P. v.d. Ven zondags vertrek 13.00 Oac. Gommans Reserve Jan Gommans. Op zaterdag je vertrek Zorg dat je 30 uur. Wil s.v.p. zelf 2de zestal 0, Versleijen 0. Gommans Mevr.v. Lierop Th .Philpsen M. de Mulder K. Achten uur 3de zestal 0, Custers F. v.dBroek B. v.d.Ven Tw. Cl assens Maria Gommans 3. Heiligers A, Coxs. Th. Swinkels. 23 aug maakt onze Handboog een uitstap s morgens om 8.00 uur vanaf de kerk. op tijd bent. De koffie tafel is om 12 je voor die tijd dan nog wat eten, dan brood meenemen. SPI0 LEDEN. Daar het nieuwe zwemseizoen weer begint willen we de leden er op attent maken, dat ze nog 2 keer in aug kunnen zwemmen op de oude kaart n.l. 22 en 29 aug. (zelfde tijd als voorheen) Voor 't seizoen 1975/76 kunnen de kaarten afgehaald worden op 16 aug tussen 2 en 3 uur bij Marjaq, Contributie is ƒ40,- per lid. Zwemgeld is ƒ11,- per maand, reiskosten inbegrepen. Zwemgelden zijn niet verhoogd, alleen de eenmalige contributie Willen degenen die geen nieuwe kaart meer wensen zich s.v.p. afmelden. Er kunnen zich nog enkelen nieuwe leden opgeven. Deze krijgen nog nader b$ richt. I

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 9