D.I.S. 1 - Steyl 13-1 In een goede en snel gespeelde wedstrijd hee.ft D.I.S. 1 met 3-1 gewonnen van Steyl 1 Vooral voor de rust 'n sterk D.I.S. dat snelle en goede combinaties op de grasmat legden» T.och moesten we tot de 30 min wachten voor we het eerste doelpunt van het nieuwe seizoen kon den begroeten gescoord door M Voermans.» Voor die tijd had F. Thomassen al hout werk getroffen met 'n formidabel schot van 4,0 mtr. In de 38 min werd het zelfs 2-0 door L. Clephas, 'n pracht doelpunt .gescoord van 30 mtr, viel de bal precies onder de dwarslat in het doel» De 45 min 3-0 door Th. Heiligers die de bal ineens inschoot na 'n voorzet van A» v» Schayk» TTa de rust 5n meer gelijkopgaande wedstrijd met kansen aan beide zijde, in de 15 min kon Steyl tegen scoren door haar middenvoor, 3-1 maar ver der lieten onz'e jongens het niet komen» Dient nog vermeld dat.L» Clephas in de tweede helft werd vsrvangen door H» Steeghs door bloed uitstorting in de voet» (Leo beterschap.) En Th» W,ennekers; in. het veld voor Thomassen,, die nog steeds kampt met 'n lastige liesblessure Een nuttige oefenwedstrijd me.t vooral a.an D.I.S.' zijde, veel positiefs dat volop hoop geeft voor de a.s. competitie 75/76. Zondag a.s. Geysteren 2 - D.I.S» 1 2,30 uur. Voetbalverslag D.I.S. 3. van 9 aug.. Het toernooi te Ijsselsteyn afgelopen zaterdag leverde een fraaie derde plaats, op voor D.I.S» 3. Ondanks de hete zon werd er met volle inzet in de eerste wedstrijd gewonnen van de Mortel met 2-0» Treffers waren van Leo Melissen en Theo Philipsen. De tweede tegenstander, Ijselsteyn 3, wist echter met 2-0 te winnen. Zodoende mocht DIS 3 met IOssel- steyn 4 gaan strijden om de 3de en 4de plaats door i het nemen van strafschoppen. Al na drie penalties was beslissing gevallen. oefenwedstrijd;

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1975 | | pagina 4