s.v. D.I.S. afdeling senioren Ysselsteyn 2 - D.I.S. 1 2-2 p.I.S. 1 is hot eerste puntje kwijt. Dit gebeurde in de al met zorg tegemoet geziene wedstrijd tegen Ysselsteyn 2. De thuisclub speelde tegen koploper D.I.S. zeer fel, hetgeen reeds na 10 min. resulteerde in een 1—0 stand. u.I.S. vocht fel terug en na een half uur bracht Theo Wennekers met een prachtig doelpunt de stand op 1 - 1bJat men verwachtte, gebeurde in de 2e helft. Een sterk aanval lend Ysselsteyn drong D.I.S. in de verdediging. Ouist in deze moeilijke periode wist D.I.S. via een counter die door Dan Custors werd benut, een 1-2 voorsprong te nemen. Hoewel het er lang naar uitzag dat D.I.S. beide punten mee naar Oirlo kon nomen wisten de gastheren toch 5 minuten voor tijd de verdiende gelijkmaker te scoren. Gelukkig voor D.I.S. verloor zondag naaste concurrent E.UI.C. uit Well met 5-4 van Resia 2, zodat D.I.S. nog een punt kon uitlopen. Zondag over- een week ia de wedstrijd DIS 1 EUC. Montagnards 4 - D.I.S. 2 werd niet gespeeld, daar de scheids rechter wederom bij het tweede niet kwam opdagen. R.K.G.F.C. 5 - D.I.S. 3 5-0 D.I.S. 3 wist zondag in G-vorst nog niet het eerste punt te halen. R.K.G.F.C. behaaldo een vrij regelmatige overwin ning tegen de nog steeds niet voluit draaiende Oirlose ploeg. Misschien lukt het a.s. zendag? Programma: donderdag 3 okt. oefenwedstrijd D.I.S. 1 tegen Melderslo 1 aanvang 0 uur I.v.m. deze wedstrijd is de training voor het 2o en 3e elftal gecombineerd met de.training van de A om 7 uur. zondag 6 oktober: u.I.S. 1 vrij (wel vroendschappelijke wedstrijd, tegen stander nog onbekend, aanvang 12 uur o.v.) Castenray 4 - D.I.S. 2 half 3 D.I.S. 3 - Lomm 4 12 uur N.D. Mot ingang van deze week is het adres van de penning meester veranderd van Hoofdstraat 4G naar GERTRUDISSTR3 het telefoonnummer Dil.jart-nieuws: Competitie: C-klasse: Cnder Ons - Concordia Horst 8 okt. B-klasse: Oroekhuizenvorst - Onder Ons 10 okt. A-'-klasse:. Onder Ons- - Oroekhuizenvorst 11 okt.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 6