Handboog Willom Tell Afgelopen zaterdag hebben ie ere meegeschoten aan de wedstrijd van de Dl/S-beker. Ze behaalden met* het zestal 1303 punten. Hiermee behaalden ze de 1e prijs en ze werden beloond met een flinke beker. Ze lagen 34 punten hoger dan de tweede. - Donderdagavond algemene vergadering. Hierop bespreking voor zaterdag. 15 november reünie. Op deze avond is het bij Hulleman gesloten voor niet genodigden. UJij vragen daarvoor uw medewerking. Het bestuur Mededelingen L.V.B. A.s. dinsdag 0 oktober starten we met de cursus bloemen en planten. Aanvang 8 uur. De eerste les is er een voor bespreking en wordt er een eenvoudig bloemstukje gemaakt. Hiervoor is nodig een schaaltje of flesje, eventueel oase of prikker, niettanc, mes, tang, ijzerdraad en verder eenvoudige bloemen en takjes uit eigen tuin. De volgende lessen zijns cinsoac 15 en 29 okt. 5 en 12 november en de laatste les zal zijn omstreeks kerstmis voor het maken van kerststukjes. Onkosten 20, voor de 5 lessen. Opgeven tot an met zondag 6 oktober. Het bestuur DORPSAGENDA zaterdag 5 okt. jubileumreceptie schutterij ter gelegen heid van het 40-jarig jubileum bij Marjacq. 19,20,22,23,24,26 en 27 okt.: schietwedstrijden. maandag 7 okt. 5-jarig jubileum dameskoor met koren^ uit Maasbree, Leunen, Oostrum en Castenray in De Ruif. zat. 12 en zond. 13 okt. handuerktentoonstelling dinsdag 15 okt. openbare dorpsraad- en parochieverga dering in Do Fuif woensdag 16 okt.L.V.B. modeshow Vs.v.p# uw data naar 19 t/m 27 okt.herfstvakantie. Gertrudisstraat 22 Ltel. 683.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 4