5 Oirlo!s dorpsblad jrg 5 nr. 33 Redactieadr.s Gertrudisstr. 1 dond. 27 juni '74 Copie binnen vóór dinsd.30 juli 20 uur BERICHT VAN DE REDACTIE Tijdens de maand juli zal *t Krantje niet verschijnen* We houden dan de jaarlijkse zomerstop. De eerste 2 weken van augustus zal 't Krantje verschijnen, maar vindt U het in het E3-journaal. Vanaf de 3e week van augustus wordt de bezorging weer nor maal geregeld via de vaste bezorgers. Copie voor de volgende aflevering moet ingestuurd zijn vóór dinsdag 30 juli a.s., uiterlijk 20.00 uur. Tot slot wensen we iedereen nog een prettige vakantie. K.P.3.-NIEUWS Op zondag 4 augustus a.s. wordt er een voetbaltoernooi voor dames gehouden. UJe beginnen om 11 uur Voormiddag. Waar dit toernooi zal plaatsvinden, is nog niet bekend, waarschijn lijk in Oirlo. In verband met de zomerstop van !t Krantje kan men zich nu reeds opgeven bij N. Vogelzangs (tel.324). Dit kan uiterlijk tot 28 juli. Bij voldoende deelname spelen we mee. De nieuwe leden voor het ko mende seizoen zijn van harte welkom. We wensen jullie allen een prettige vakantie toe en tot het komende zeizoen, - WOORD VAN AFSCHEID Ik stel er prijs op via 't Krèntje een woord van afscheid te richten tot ouders, leerlingen en bestuur van onze school# Bij een intervieuw door een zesdeklasser heb ik getracht te verwoorden waarom ik Oirlo ga verlaten. Ik heb toen enkele argumenten naar voren gebracht, maar het zou te ver voeren dit hier te herhalen. In feite komt het er op neer dat ik van mening ben dat om mijn werk goed te kunnen, ik moet beschik ken over een ruime ervaring. In zoverre zou Oirlo voor mij dus gefungeerd kunnen hebben als "springplank Ik heb hier die kans gekregen en daarvoor ben ik bestuur, ouders en leer lingen erg dankbaar. De samenwerking met iedereen was formi dabel en ik ben me ervan bewust heel wat te verliezen met mijn vertrek uit Oirlo. Ik hoop evenwel dat gelegde contacten met tal van mensen niet zonder meer verloren gaan. Natuurlijk zijn er in de 4^ jaary dat ik hier werkte, voorval- Het bestuur

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1974 | | pagina 1