BERICHTEN VAN DE BASISSCHOOL £OQêIil!< j6S_og_school Sinds de aanvang van dit schooljaar hebben ue al 3 "bedrijfsongevallen" meegemaakt. Op de speelplaats brak Patrick Hendrix z'n arm (inmiddeld volledig hersteld), Cobie Peeters brak een onderarm (nog herstellende) en deze week kreeg Robert Hichels warme koffie over zich heen. De gevolgen hiervan waren ernstiger. In allerijl werd Robert naai? het ziekenhuis ge bracht, waar bleek dat een groot deel van de onderbuik en een bovenbeen verbrand was. Achteraf valt het allemaal erg mee en met een verblijf van enkele dagen in het ziekenhuis hopen we, dat hij voorspoedig zal genezen. De hele schoolgemeenschap wenst Robert van harte beterschap. Dit alles heeft ons nog eens doen realiseren, dat we alles in het werk moeten stellen om de veiligheid van de kinderen op school te waarborgen. Waar nodig zullen maatregelen genomen moeten worden, waarbij het van belang is ogenschijnlijk ongevaarlijke situaties niet over het hoofd te zien. Tevens wijzen we de ouders erop dat ook thuis talloze situaties niet ongevaarlijk zijn. Het lijkt ons niet onverstandig van tijd tot -tijd deze zaken door te lichten. Wij hebben - en Robert letterlijk - het aan den lijve ondervonden s "een ongeluk zit in een klein hoekje". En voor U en ons geldt "een gewaarschuwd man telt voor twee". Wijziging_aanvang_schooltijd_ Zoals jaarlijks gebruikelijk begint de school in de winter maanden voor alle klassen op maandag niet om half 2, maar om kwart over 1, te beginnen op maandag 12 nov. a.s0 Dit houdt verband met de vakleerkracht gymnastiek, die ook in IOssel- steyn op maandagmiddag lesgeeft, en daar worden 's winters i.v.m. de schoolbus de lestijden gewijzigd. Wij dachten zon der bezwaar IDsselteyn ter wille te moeten zijn. Schoolmissen In overleg met pastoor Gelissen hebben we besloten de maandelijkse schoolmis voor de klassen 3 t/m 6) te laten vervallen. Daarvoor in de plaats echter zullen bij -een tiental gelegenheden schooldiensten plaatsvinden. Bijvoor beeld aanvang schooljaar, Kerstmis, vasten, pasen, pinkste ren,. wereldmissiedag etc. Dit hebben we.gedaan, om. de kinderen beter en meer bij het gebeuren in de kerk te betrekken^dien sten voor en door de kinderen. De eerste dienst (Allerheiligen) hebben we inmiddeld gehad en wij dachten naar tevredenheid van alle deelnemers. Er is dus niets afgeschaft, maar wel verbe terd.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 10