MUZIEKFEESTEN GKC OT SÜK5ES De muziekfeesten van het afgelopen weekend zijn zonder meer zeer suksesvol ceweest. Gezien de overweldigende belangstel ling mag geconstateerd worden, dat het publiek tot in de verre omgeving op de hoogte was van onze verenigingsactiviteiten. Vrijdagavond opende de DilIVE-IN-DISCOTHEEK op zeer luidruch tige wijze de festiviteiten. De weergoden weigerden hun mede werking en op niet mis te verstane wijze werd de herfst inge luid, ?t liias ronduit beestachtig. Tengevolge daarvan kwamen onze disc-jockeys drie kwartier te laat aan start, maar niet temin hoorden we weinig morrend commentaar van de ruim 300 aan wezige jongelui; voor dit weer een respectabel aantal. De der de tegenvaller was dat niet Felix Meurders en Vincent van En gelen, maar Eddy Ouwens en Kees van Zijdtveld de plaatjes kwamen draaien en. commentariëren, hoewel de belofte anders luidde; het contract echter noemde geen namen, Eddy en Kees maakten er een gezellige boel van en de jongens en meisjes hebben oolgens onze informaties volop genoten. Daarmee bereikten wij ons eer ste doel. Zaterdagavond was de zaal tot de laatste plaats bezet met «mu zieklief hebbors Dat ook dit publiek aan 'h-aar trekken kwqm was de verdiensto van de concerterende korpsen. Kon. Harm, Deurne opende het concert op voortreffelijke wijze en de heer Dirk Koster bracht met zijn orkest muziek waarvan vele muziekgezel schappen slechts durven dromenKon. Philharmonie Bocholtz o.l, vé Hans Clerx deed daar niet voor onder en met name de selectie uit Jezus Christ Superstar (roek-opera) leverde het corps een klaterend applaus op. Al met al een concert voor herhaling vat baar, want zowel het publiek als de concerterende harmonieën waren enthousiast over deze avond. De organisatie, accomcdatie en verzorging verdienden veel lof. Dat vervolgens "De Hosbengels" (Deurne) lieten horen was voor velen een verrassing. Deze kapel beheerste werkelijk alle stij len op het.gebied van de amusementsmuziek. Al met al een avond, zoals we alleen maar hadden durven hopen. fs Zondags was het al weer hard werken geblazen voor onze medewerkers. Muziekkorpsen en publiek bleven komen en-gaan; de gezelligheid vierde hoogtij. Bovendien meldden zich 6D deelnemers voor de orientatierit en ook dat wiel weer erg mee. Behalve dat de uitslag wat laat be kend werd gemaakt verliep deze rit uitstekend. Iets rustiger, maar niet minder gezellig was hettijdens het Blaaskapellenfestival. Die Fidelen Rosenthaler (Merselo) beslo ten de avonc' met de nodige schwung en daarmee fcevens deze Mu ziekfeesten, Als bestuur van fanfare-drumband zijn wij bijzonder content met het slagen van de festiviteiten. Gnze leden zijn we dankbaar en

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 3