ROUTE De processie zal dit jaar door de Pastoor Gorardsstraat en de Gertrudisstraat terug naar de kerk trekken. In De Hoofdstraat passeert ze alleen de huizen met de num mers 10a t.e.m. 21, Het rustaltaar staat in de bocht van de Gertrudisstraat, bij het huis van de heer Bert Doosten. G=P=S=T=E=L=L=I=N=G i 1. Kruis met 3 misdienaars 2. Vaandel H. Sacrament (gedragen door een heer collectant) 3. Welpen en verkenners 4. Gidsen 5. K.P.D. 6. 1e voorbidder (lid van de Anto .niusbroederschap) 7. Trommelkorps en fanfare "Ons Genoegen" 8. Vaandel H. Familie (gedragen door een heer collectant) 9. Vrouwenbond Oudere meisjes vanaf 14 jaar Hoeders en kinderen t (N.B. Daar de basisschool niet als zodanig meetrekt, worden de moeders verzocht toezicht te houden op de kinderen) 10. 2e voorbidder (lid var. de Antoniusbroederschap) 11. Bruidjes (l\l,B. Dit zijn de' meisjes die dit"'jaar hun eerste H.Comrnun'ië gedaan hebben. Zij kunnen meetrekken in het kle-edje dat zij- toen droegen) 12. Dameskoor 13. 3 Misdienaars met wierookvaten en 3 met scheepjes. 14. het Allerheiligste, omringd door 6 flambouwdragers (leden van' de Antoniusbroe- schap) De hemel wordt gedragen door de kerkmeesters. 15. Kerkelijk zangkoor 16. De overige leden van de St. Antoniusbroederschap 17. Vaandel van de H. Machutus (gedragen door een heer collectant) 18. 3e voorbidder (lid van de Antoniusbroederschap) 19. Mannen en grotere jongens vanaf 14 jaar. (l\UB. Hierbij lopen dus ook de leden van de verschillende mannelijke verenigin gen, zoals de boerenbond, de middenstandsverenigir.gde voetbalclub en de veteranen, de handboogschutterij, de biljart- en de ponnyclub) Uw pastoor TIDDSTIP 24 juni direct na de hoogmis (ca. 10.30 uur) 0

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 10