AAN DE LEDEN VAN DE L.V.B. Op donderdag 22 febr. om half acht is er in Zaal Rongen een demonstratie in het bereiden van champignongerechten en fij ne puddingen. Deze demonstratie wordt gegeven door Mevr.Arts- Tacken. We wensen U een leerzame en prettige avond toe. De jaarlijkse bezinningsdag is op dinsdag 13 maart in het Mis siehuis St. Paul te Arcen. Het thema van deze dag is ..."en toch kerk..."-. Het programma is als volgt 10.30 u aankomst met koffie 11.00 u inleiding over ..."en toch kerk." 12.00 u in gropen praten over de inleiding 12.30 u broodmaaltijd 14.00 u discussie n.a.v. het morgenprogramma 15.00 u koffie 15.15 u eucharistieviering 16.00 u sluiting V/oor deze dag en de studiemiddag te Venray op dinsdag 20 maart kan men zich nog opgeven t/m zondag 18 febr. De kosten voor de bezinningsdag zijn F10,— en de kosten voor de studiemiddag zijn F4,-. Bij opgave voldoen. U zorgt wel voor eigen vervoer. Ret bestuur BIL0A.RT-NIEUWS Oitslagen Aklasse Broekhuizenvorst-Onder Ons 0-10 Bklasse Onder Ons - Ouliana Horst 6-4 Cklasse Onder Ons - Kruispunt Horst 8-2 Programma Cklasse vrij Dklacsc Onder Ons-Broekhuizenvorst 22 febr. Aklasse vrij T0INBOOWVERENIGING 0IRL0 Door een aantal leden zijn de gevraagde gegevens nogniet inge leverd. Dit zijn «al. s de Landbouwverklaringhoeveel asperges, aardbeien of augurkenteelt in 1973, de bestelling veilingboeken en labels. Voor de derde .naai een verzoek. Wanneer hier geen gehoor aan gegeven wordt, dan worden met ingang van 19 g febr, extra administratiekosten in rekening gebracht. Dus gaarne in boven staande Ow medewerking. GEVONDEN..... t Gevonden een bankbiljet, Karin Willemsen Hoofdstraat 8 Oirlo

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 6