De basisschool heeft op maandag 29 januari de Jeugdprins 1973 gekozen. De leerlingen van de 6e klas maakten de voordracht van 3 jongens; Peter Gommans, Willie Lommen en Jan Nelissen. De klassen 2 t/m 6 (leerlingen en leerkrachten) brachten vervolgens hun stem uit. 137 Geldige stemmen werden geteld, die als volgt over de kandidaten verdeeld werden Peter Gornmans 3x11+3 Willie Lemmen 3x11+5 Jan Nclissen 5x11+8 Bijgevolg werd Jen Nelissen duidelijk aangewezen als Prins Jan I, broer van Theo I. De fam. Nelissen kan zich geluk kig prijzen met twee prinsenkinderen. De 6e klas stemde vervolgens om een vorst en nar. Als vorst zal tijdens de komende carnaval gaan optreden Worst Willie I (Lemmen Wzn). Nar 1973 werd :Jos Versieyen ezn De Jeugdraac' loverde wat problemen op. Liefst 15 kandidaten meldden zich. Besloten werd om allen tenminste eenmaal als raadslid te laten optreden. De samenstelling van de Jeugd raad ziet er na loting als volgt uit (Alfabetische volgorde) Jos Cox 3. dagen Piet Drabbels3 dagen Peter Gommans3 dagen P. Hellegers 3 Louis Kurvers3 Jos Kustcrs 3 Peter Lemmen 3 Tonnie Arts S. Claessens Jos Driessen Hans Loonen Sjaak Bots MHeetkamp' Hiel Janssen Sjaak Peters dagen dagen dagen dagen zondag en dinsdag zondag en dinsdag zondag zondag maandag en dinsdag maandag maandag en dinsdag maandag Wij wensen Jan I, Vorst Willie en hun uitgebreid gevolg tij dens de komende carnaval veel plezier en succes toe. Personnel Basisschool WLLPEN OPGELET.... Dinsdagavond om 6 uur is er weer horde. U JEUGDPRINS JAN I

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 4