DE SCHOOL BELLEN Destijds bij de aansluiting van de telefoon vroegen wij U, om zo weinig mogelijk onder schooltijd te bellen. Die vraag herhalen wij bij deze, omdat telefonades tijdens de lessen storend werken. De school wordt toch al dikwijls door allerlei instanties gebeld, Uitgezonderd in dringende gevallen verzoeken wij U te bellen v6(5r school, in de morgenpauze 1 1 5-1 030uin de middag pauze (12.0ÜU - 13,30 u) of na schooltijd. Dit geldt bijv. ook voor molding van ziekte of afwezigheid. Anderszins, waar van wij trouwens graag schriftelijk bericht omvangen. Voor zover zij priv(5 telefoon hebben, kunt U het personeel ook thuis bellen: Mej. Arts 04780-1962, 0. Driessen 680, Th. van der Heyden 678 en 0. Strijbos 677. 'Jij vragen U voor het bovenstaande begrip en hopen, dat U er tekening mee houdt. Het hoofd der school MEISJESGILDE 0IRL0 Bijeenkomsten Duveltjes zaterd. 13 jan, (Schaar meebrengen) Roetmoppen dinsdag16 jan. Op zondag 14 jan. houden wij weer onze jaarlijkse donateurs- kaartenaktie. Al vele jaren mogen wij op deze manier een be roep doen op Uu financiële steuntje in onze rug. U begrijpt allen, dat in deze tijd ook een jeugdbeweging veel geld kost. Dat kan niet alleen van contributie- en subsidie gelden betaald worden. Verleden jaar was de opbrengst enorm goed. Mogen wij ook dit jaar daarom niet vergeefs bij U aankloppen. Vandf elf uur kunt U onze leidsters en leden verwachten. De kaarten kosten ook dit jaar F2,5C. Maar al Uw giften zijn welkom. UJij hopen U als dank hiervoor half maart onze ouder avond aan te bieden. Leidsters, Roetmoppen en Wespennest.HELP MEE!! A.s. zondag 1G.45 uur in het Jeugdhuis. BILJART-NIEUWS Uitslagen A-klasse Onder Ons-Coppus borSt 4-6 B-Klasse Wanssum -Onder Ons 6-4 C-klasse Lottum -Ondeg Ons 6-4 Programma C-klasse Broekhuizenv.-0r.dei Ons 16 jan. B-klasse Blitterswijck-Onder Ons 18 jan. A-klasse Onder Ons -Broekhuizenl 19 jan.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1973 | | pagina 5