TUINBQUWVERENIGING DIRLD In verband met de juiste voorraad kisten per 31 dec. *72 te bepalen, worden de leden verzocht om \j66t 30 dec. a.s. hun voorraad kisten in te leveren of hiervan opgave te doen. MEIS3ESGILDE 0IRL0 Bijeenkomsten Rakkertjes zondag 24 dec. Smurfjes woensdag 27 dec. Wespennest donderdag 28 dec. Wij wensen iedereen prettige feestdagen toe. De leidsters KERSTVAKANTIE BASISSCHOOL In afwijking van de vakantieregeling, zoals de ouders ont vangen hebben, duurt de kerstvakantie niet tot 7 maar tot 4 januari. Op donderdag 4 januari verwachten wij de leerlin gen weer op school. Deze wijziging houdt verband rpet de extra vrije week, vanwege de verwarming in november. Wij wensen ouders en leerlingen prettige feestdagen en een voorspoedig 1973. Personeel Basisschool GESLAAGDE RECEPTIE FANFARE EN DRUMBAND Onze vereniging hield afgelopen zaterdag een zeer druk be zochte receptie in Zaal Rongen. Het bestuur mocht met name veel gelukwensen van zusterverenigingen in ontvangst nemen, terwijl de drumbands van fanfare Concordia (Meterik) en St. Catharina (Leunen) hun felicitatie op muzikale wijze onder- 'streepten. Namens de Limb. Eona van Tamboerkorpsen reikte de heer Van Toor als voorzitter van District Venray de wimpel uit aan onze tambour-maitre Hoep Verstappen en hij hoopte ook nog eens een oranje wimpel (landskampioenschap) te mngen aan bieden. Meerdere sprekers wensten dit de drumband toe en achtten de mogelijkheid daartoe op 20 mei in Blokker wel aan wezig. Zeer terecht werd van diverse zijden opgemerkt, dat de fanfare met promotie naar de afdeling Uitmuntendheid op het punt gekomen is om zich waar te maken; dat de mogelijk heden daartoe aanwezig zijn, lijdt geen twijfel. Op de eerste plaats zal het korps op het niveau van Uitmuntendheid moeten gaan musiceran; pas veel later kan gedacht worden aan de Ere- afdeling. Na de officiële receptie werd de avond in gezellig heid doorgebrachtr.waarbij "Die Spurrielander Kapelle" voor de muzikale noot zorgde. Zoals U elders reeds hebt kunnen lezen, was de grote afwezige op onze receptie het Gemeentebestuur van Venray. Hopelijk overkomt harmonie Euterpe - eveneens niet van de partij - niet hetzelfde op haar receptie. 0

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 10