VQQR SIMT N1.CQ.LAAS [en mooie sortering in: baddoeken - keukendoeken met nannelappen - theedoeken - tafellakens - bedsets - nooie Zwan dames- en herenzakdoeken - heren ankiets - panty's en goedkope nylon kousen - kindertruitjes - dames blousen en kinderhandschoentjes Alles voorradig bij; Verheijen - Rongen Gertrudisstraat 31 Oirlo Maandagmiddag 13,15 uur Vanaf deze week tot na de winter zal de basisschool op maandagmiddag om 13.15 beginnen en cm kwart voor 4 eindigen. De reden hiervan is dat dhr. Janssen, de gymnastiekleraar, zijn lessen op maandagmiddag vrr.êger moet beginnen omdat de school in Ysselsteyn in de winter maanden een groot aantal kinderen laat overblijven, die per bus van en naar school vervoerd worden. De heer Janssen geeft ook op maandagmiddag in Ysselsteyn les en zodoende is ons gevraagd of we ons bij de situatie in Ysselsteyn willen aanpassen en dat was voor ons geen bezwaar. Voor de kinderen lijkt ons dat ook niet zo bezwaarlijk. Zeker niet als we bedenken, dat sommigen reeds om half een weer cp de speelplaats zijn. Al eerder vroeger wij de ouders eraan mee te werken dat de kinderen ten hoogste een kwartier voor de aanvang der lessen (tenzij anders geregeld, bijv, voor het koortje) op de speelplaats zijn. Daarvan is weinig terecht gekomen en daarom doen we opnieuw een beroep op de ouders er op toe te zien dac de kinderen niet te vroeg op school zijn. Verbieden om eerder dan kwart over een op het schoolter rein te komen zou een onverstandige maatregel zijn omdat de kans op bijv. verkeersongelukken dan groter wordt en dan zou deze maatregel averechts werken. Alleen de ouders kunnen hierbij helpen. De maandagmiddagregeling geldt NIET VOOR DE KLEUTERSCHOOL. Personeel basischool Maria. i

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 7