Vrijdagavond 3 november dropping CIS A1 en DIS B1 Vertrek om 7 uur bij Cafe Linskene, Balpen en zaklamp meebrengen, Jongensdenk er om, dat je geen rotzooi uithaalt. De politie is van de dropping op de hoogte. versloeg leiders—elftal met 2—1 In de afgelopen zondag gespeelde wedstrijd bleek de A1 voor al in de sneltjeid de meerdere van haar tegenstander. Direct werd gr fel op de aanval gespeeld met als resultaat na een kwartier een treffer. Met een koptal welke door Goalie L. Kurvers ongelukkig genoeg in het doel werd geslagen, scoorde A. Kurvers 1-0. Toch werd het voor rust nog 1-1, dankzij een hard schot van M. Voermans. Na de weldoende pauze met verfris sende thee van P.Janssen werd aan de 2e helft begonnen. Het leiderselftal wist haar meerderheid niet uit te buiten en moest toezien hoe het 2-1 voor het A1-elftal werd door een afstandsschot van Th. Uennekers. Ce Goalie L. Kurvers werd hierbij door de verdedigers het uitzicht ontmomen. Neer goals liet deze man, die 37 jaar niet gekeept had, echter niet toe en daar obk de A-verdedigers stand hielden, bleef het 2-1Heel spijtig was het dat iets voor het einde een van de leideis H- Philipsen gewond werd bij een duel, S\; 01S AFDELING VOLLEYBAL Huwelijk oen van de speelsters. Brijdag om 3 uur zullen in de Sto Gertrudiskerk L. Speycken en C. Evers elkaar hun ja-woor geven. In Zaal Rongen is de receptie van 18-30 -19.30. Voor het feliciteren verwachten we de speelsters van de volley a - club om half zeven bij L. Duyn. liie wensen Lea en Cor een goedi toekomst in Meerlo, Pr. Beatrixstraat 13. De training om half 9 in Venray gaat door. Eerste overwinning* Na 3 nederlagen kwam de verwachte overwin ning dan toch. In Grubbenvorst werd zonder coach met 3-0 van Aspargos gewonnen. Setstanden 15/2; 15/9; 15/2. Zaterdag spelen we weer uit en wel tegen AV0C in America. Aanvang van de wedstrijd om 6 uur. Uie vertrkken om kwart over 5 vanaf de kerk. Elordt het weer een zege DROPPING

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 4