UJILLEm TELL Afgelopen zondag behaalde onze jeugdkampioen Th. Philipsen weer een prachtig resultaat in KoningsLust floor de Bel gische kampioen te verslaan en tevens als hoogste schutter van de jeugd te eindigen met 441 punten in 50 pijlen. Theo, van harte proficiat. A.s. zondag is het jubileum, chieten met het concours van Diana in Uenray. Vertrek om half 2 met 4 zestallen. Het bestuur. Mededelingen famfare en drumband zaterdag 14 oktobersa.s. zaterdag herdenken bestuurslid P. Verstappen en zijn echtgenote hun 25-jarig huwelijk. Fanfare en drumband zullen na de avondmis van 7 uur een serenade brengen aan het zilveren paar in Zaal Rongen. Alle leden en bestuursleden verwachten wij bij café Linskens om half acht. Foto's bestellen: tot en met maandag 16" oktober kunnen in café Linskens foto's van fanfare en drumband besteld worden, foto's in kleur of in zuart-wit en in diverse maten. Ook niet-leden kunnen hun bestelling doen. Kampioenschap: het Limburgs kampioenschap is wegens om standigheden vervroegd en is nu op zondag 3 december te Pey-Echt; voor de drumband is het 26 november te Kerkrade gebleven. Repetities: fanfare op maandag 16 oktober! 8 uur, dus niet op zondag! de drumband zoals afgesproken. Bezoekt de repetities goed en oefen ook thuis, vooral met het oog op de komende kampioenschappen. Prominenten-concert te America Van fanfare St. Caecilia uit America ontvingen wij de mede deling dat zij op zondag a.s. om 19.00 uur het zgn. Promi nenten-concert organiseert in de tuinbouwhal aan de Zwarte Plakweq te America. Tijdens dit concert zullen uit sluitend superieure fanfarewerken worden uitgevoerd en wel door fanfare St. Caecilia (Ameri&t), fanfare St. Caecilia (Schinnen) en fanfare St. joseph pey-Echt-. Na afloop treedt nog op de blaaskapel van fanfare Ellona uit Ell. Voor de li-efhebbers een prachtige gelegenheid ,anr een goed concert te gaan beluisteren. Bestuur "Ons Genoegen"

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 9