Vervolg sportpark Qirlo-Castcnray Het bestuur van de sportstichting dankt allen, die tot nu toe hebben meegewerkt aan de bouw van dit-complexHet hoopt tevens, dat deze personen en ook zij, die tot dusver nog niet hebben meegewerkt, hun medewerking zullen blijven of gaan geven, om dit sportpark zo spoedig mogelijk gereed te hebben. Hogen wij wel allen verzoeken om NIET OP DE SPORTVELDEN OF IN HET GEBOUlü TE KOMEN? wanneer hier niet wordt gewerkt. bJij vragen ook de ouders hun kinderen erop te wijzen, dat het sportcomplex geen speelterrein is. - Dit om vernielingen en ongelukken te voorkomen. Door hieraan uw medewerking te verlenen helpt U ons zo snel mogelgk te werken. Onze dank hiervoor. NamenS-- de bouwcommissie M. Kuypers afdeling senioren Uitslagen: D.I.S. 1 - Castenrayl 4-2 liJanssum 2 - D.I.S. 2 11-0 RKGFC 4 - D.I.S. 3 2-0 Programma voor 15 oktober: EU C 2 - D.I.S. 1 sch.H. v.d. D.I.S. 3 is vrij UJeyer D.I.S. 2 - Swolgen 3 scheidsrechter A. Klabbers afdelinq ieuqd Uitslagen: Castenray A1 - D.I.S. A1 2-5 D.I.S. B1 - Venray B2 1 - 5 D.I.S. C1 - Heterik C1 1 - 2 Geysteren D1 - D.I.S. D1 1 - 2 - D.I.S. D2 - Leunen D3 2 - 1 D.I.S. E1 - Geysteren E1 0 - Programma voor zaterdag 14 oktober D.I.S. A, B en C zijn vrij i.v.m. de slotdag van het Polio- toernooi, die dan in UJanssum gehouden wordt met wedstrijden tussen B-selecties van kring Horst-Ver.ray en kring Venlo; daarna nog een wedstrijd tussen oud-Nederlandse elftalspelers en oud-Amsterdam. In beide elftallen spelen verschillende grootheden uit de voetballerij van vroeger zodat een interessante ontmoeting te zien zal zijn. Het begint om 2 uur. D.I.S. D1 - S.V.V. D2 11 uur America D2 - D.I.S. D2 11 uu: Oostrum E1 - D.I.S. E1 10 uur Afdeling volleybal De 2 tot nog toe gespeelde wedstrijden wer den beiJen tegen H0V0C 4 met 1 - 3 verloren. Telkens werd de 2e set gewonnen, maar de 3e en 4e dan weer verloren. Het ontbreekt nog aan ui ttroudirrg en door zetting.. .Zaterdag., is er. geen wedstrijd maar wel trainen ven kwart voor 5 tot 6 uur, Graag iedereen aanwezig in de MAVO-zaal in Venray.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 2