Meisjesqilde A.s. zaterdag 30 september willen we weer met een nieuwe groep gaan starten. De meisjes van de 5e klas, die lid willen worden, verwachten we om 2 uur aan het jeugdhuis. De leid sters van deze groep zijni Bep Kusters, Christien Dircks en Annie Claessens Alle meisjes, die dit jaar lid wensen te blijven van het meisjesgilde kunnen zondag 1 okt. om 11 uur de contributie van 10,-- afdragen. Elk 3e lid uit êên gezin betaalt ƒ5,-- j? Woensdag 4 okt. om 7 uur bijeenkomst voor de smurfjes. Donderdag 5 okt. om 7 uur bijeenkomst voor het wespennest. Dinsdag 3 okt. om 7 uur bijeenkomst voor de roetmoppen. De bijeenkomsten duren ongeveer 1-j uur. Iedereen kan dus vóór 9 uur weer thuis zijn. De leidsters Aan de leden van de L.V.B. Dit jaar wordt de sociale scholingscursus gegeven te Venrayj". dit zijn 5 lessen om de 3 4 weken, duur van de lessen is van half 3 tot half 5. De eerste les begint in november. Het thema van de cursus is "Wat doet de samenleving ons en wat doen wij voor de samenleving?" De volgende onderwerpen komen aan de orde: stichtingen samenlevingsopbouw maatschappelijke dienstverlening en platteland gemeente eb burger onderwijs en welzijn op het platteland kerk en samenleving De kosten voor deze cursus zijn 15,-- bij opgave te voldoen. De L.V.B. naar de Volkshogeschool Valkenburg. Voor de leden is gelegenheid 2 dgn. vakantie door te brengen op deze school Op maandag 13 en dinsdag 14 nov. Het programma is als volgtt maandag 930 aankomst en kennismaken. 13.00 warme maaltijd, daarna tijd voor een wandeling. 1.00 boe ziet ons leven eruit 18.00 avondeten 19.30 wat bepaalt ons leven, de verandering van vroeger en nu. 22.00 gezelligheid tot bedtijd. dinsdag 8.30 ontbijt 10.00 koffie, aansluitend ochtendpro gramma, ,13^00 warme maaltijd 14.00 napraten wat we gedaan hebben en wat we eraan hebben. 17.00 vertrek. Kosten 25,bij opgave te voldoen. Voor verdere inlich tingen en opgave kan men terecht bij het bestuur tot en met woensdag 4 ooktober. Het bestuur. Ook de afgelopen week viel er weer een T0T0-prijs in Oirlol!

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 3