vervolg .jubileumfeestem "Ons Genoegen" Kinderfestival Zaterdagmiddag 9 september waren in de feestzaal zo'n 900 kinderen aanwezig om samen met Geraldine en Devile te goochelen, te spelen en te tekenen. Vooral de grote paardenrace en de poppenkast vielen .in ;de smaak. Na afloop ontvingen de jeugdige oezoekers nog een traktatie en tevreden ging het huiswaarts. Deze middag was een goede greep van de jubilerende vereniging. Blaaskap ellenfestival Om 8 uur 's avonds ging het blaaskap-ellenfestival van start. De diverse kapellen maakten er een gezellige avond van. Net name "Die Fidelen Rosenthaler" uit Nerselo. Radio Omroep Zuid heeft van dit festival op namen gemaakt, waarvan op ^-^dag 25 september om 19.35 uur een half uur zal worden uitgezonden. Bondsconcours van de Limburgse Bond van Fluit- en Tamboerkorpsen Voor dit concours was naast de feestzaal een prachtig concoursterrein aangelegd, maar de weergoden weigerden op deze slotdag voor de enige keer hun medewerking. Dit betekende een uitdaging voor de organisatie, doch deze had zich op alles voorbereid. Nadat buiten wet- houdster mevrouw Rutten-Thielen het defile had afge nomen en het concours had geopend, ging het binnen vérder. Door de uitstekende accomodatie slaagde dit voor 100 procent. Vlak voor de peuze was de zaal overbezéi 1500 personen). Daarcm werd besloten de uitslag van het eerste gedeelte vroegtijdig bekend te maken. Nevrouw Rutten-Thielen overhandigde de prijzen, zoals zij ook deed na het totale concours. Uit handen van de voorzitter van "Ons Genoegen" ont vingen de deelnemers, alsook de jury-leden Smits en Conjaerts, een herinnerings stande ard Van de zijde van het Bondsbestuur werden lovende woorden gesproken m.b.t. de keurige organisatie. De bokaal voor het hoogste aantal behaalde punten, geschonken door B lil Venrey, werd op overtuigende wijze

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 4