Moet ik me nu nog voorstellen? San Verstappen is mijn naam Om God te dienen ben ik bekeaam Om God te loven ben ik geboren Ik heb de weg nog nooit verloren En al zou ik me ooit eens vergissen De weg leunnen we nooit missen Want Oirlo is mijn Vaderland. En daar hopen we samen^ op 5 augustus mijn 40-jarig priester feest te vieren om God en ook jullie allen feè danken voor het vele goede van Hem en U ontvangen. Het is goed om dit te vieren in deze tijd, niet voor de show, maar enkel uit dankbaarheid. Als we in oie 40 jaar iets goed hebben kunnen en mogen doen, dan is dat zeker door de bijzondere genade die die in het priesterschap meegedeeld wordt en die steeds moet uitgroeien dichter naar God - een genade die me gegeven is niet alleen voor mij maar ook voor de velen die me werden toevertrouwd - eerst in Nederland en sinds 1946 hier op de Antillen, waarvan 22 jaar op Sint-Maarten (Frans-gedeelte). We zijn natuurlijk in vei- dingen te kort geschoten God is barmhartig en eist barmhartigheid van ons wat ik steeds geprobeerd heb te tonen onder mijn kudde hier, een zeer gemengde kudde van kleur, taal en nationaliteit - een kudde met veel zwakke kanten, maar toch goede en vriendelijke en dankbare mensen. IV heb mijn beste jaren gehad en wat we in de toekomst hier of elders nog kunnen doen, laten we aan O.L. Heerover. Met de jaren Komen de mankementen, zoals m'^t een auto - steeds repareren worde te duur en zullen we ons dan ook moeten laten vervangen. oC Lieve mensen, tot ziens binnenkort, als God Belieft. 9 3. Verstappen St. Maarten Dit is dan de laatste aflevering van 11 Krentje en we komen weer tij U terug op a augustus. PRETTIGE VAKANTIE AAN ALLEMAAL!! 9 9 M

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 5