vervolg 3«B«0. Met de kermis is er zaterdag alleen discobal en zondag komt de beatgroep ZIMMERMAN Ze komen uit Roermond en zijn vooral bekend door hun sonc3 van Bob Dylan, Vandaar waarschijnlijk ook de naam Zimmerman, want dat is de eigenlijke naam van Bob Dylan. Natuurlijk zijn deze avonden niet alleen voor D.B.O.-leden maar voor iedereen. De 3.B.0- leden betalen natuurlijk wel minder. Mededelingen voor fanfare en drumband Zondag 7 meis 10.OG rep. drumband 10.15 rep. famfare in de foyer v.d. schouwburc 11.30 concert door fanfare en drumband "Ons Genoegen" in de schouwburg te Venray. Dit ochtendconcert wordt mede verzorgd door een accordeonorkest uit Helmond en de blaas kapel van Leunen. maandag 8 mei: B uur rep. fanfare bij 0. Linskens zondag 14 mei: kermis! 11 u. rep. fanfare gemeenschapshuis maandag 15 mei* kermis! van 19.00 20.30 rep. fanfare in het gemeenschapshuis. woensdag 24 mei} 16.00 uur, muzikale opluistering bij de opening van de Nestle door onze drumband, tesamen met het fanfarekorps van Oostrum» Voor de liefhebbers! Op zondag 14 mei a.s. woedt in Den Bosch (Biabanthallenom het landskampioenschap voor drumbands gestreden. Eventuele belangstellenden kunnen bij H. Versieyen voor nadere informatie terecht. fn Feit is in ieder geval dat de drumband van Leunen in Den Bosch zal deelnemen. De speurtocht (verslag door Lambert Houwen) Ule moesten allemaal om 9 uur op school zijn. lde startten van school richting Bastiaans, daar ringen gooien. Achter het klooster tot bij het kapelletje, dakpannen tellen. Toen naar Drabbels en rond het huis steppen. Even verder boompjes tellen voorbij het schrikhek. Over het viaduct het bos in. Daar zaklopen. Weer over viaduct naar Blakterweg. Vandaar over Zandhoek.Langs juffrouw Kerkhoff en daar moesten we erwten in een potje tellen. Langs tante Tilla voor een ijs. Op de kleuterschool appel happen uit een emmer water. Ik was kletsnat. Het was een mooie speurtocht. s.v. D.I.S. volleybal: zondag 10 uur in de gymzaal.

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 9