Adressen Qud-Qirlonaren voor "Oelderse avond" Het zal intussen velen van U bekend zijn, dat de fanfare in september haar 45-jarig jubileum zal vieren. Een daartoe in het leven geroepen jubileumcomité heeft in grote lijnen het programma al gereed. Maar of dat definitief zal zijn, hangt van vele factoren af; er wordt in ieder geval hard aan gewerkt. Zeker is wel dat er geopend wordt met een zgn. "Oelderse avond" op vrijdag 1 september. Deze avond is bestemd voor Oirlonaren en oud-Oirlonareneen aantrekkelijk programma voor die dag zal zeer binnenkort bekend kunnen worden gemaakt. Het comité is voornemens alle mensen, die eens Oirlomaar warenvoor de "Oelderse aoond" uit te nodigen, maar daarbij kunnen wij niet buiten de hulp van de huidige Oirlose mensen Daarom vragen wij de inwoners van Oirlo ons adressen van oud-Oirlonaren te verschaffen. Het gaat niet alleen om geboren Oirlonaren, maar ook om personen die eens hier woonden.. Praat U er eens met elkaar over en probeert U s.v.p. de juiste naam en het .juiste ëdres te achterhalen. Noteert U een en ander aan de achterzijde van dit blad en bezorg het bij 0. Rutten of Th. van der Heyden (Gertrudisstr •23 resp. 25). of bij een der bestuursleden van de fanfare. Wanneer U zich later nog iemand herinnert, dan kunt U dat gerust alsnog opgeven. Elk adres is welkom, want het zou 'jammer zijn wanneer enkele mensen vergeten zouden worden. Wilt U ook uw eigen naam op het adressenlijst je zetten, dan weten wij bij wie we voor eventuele nadere informatie •moeten aankloppen. UJij hopen dat U aan dit karwei wilt meehelpen, waardoor het ons mogelijk is de "Oelderse avond" bij voorbaat tot een .'succes te maken. Dank voor uw medewerking Het jubileumcomité

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 6