Biljart-Nieuws B-klasse 6 mei: aanvang 19,30 uur schr. Joh. Classens en 3. Ooosten 1 P. Steeghs - 3. Steeghs 2 P. Smits - 3. Cox 3 3. Steeghs - 3. Kusters 4 Fr, Smits - K. Steeghs 5 Cr. Steeghs - P. Steeghs 6 P. Smits - 3, Kusters 7 3, Steeghs - K. Steeghs 8 3. Kusters - 3. Cox A-klasse op 5 mei aanvang 20.00 uur sctjr. Cr. en 3. Steeghs h. Verheyen - 3. Speycken 3. 3oosten - A. Uillemsen H. Classens - L. Ewals 3oh. Classens - Fr. l/ersteegen Willen alle spelers ervoor zorgen op tijd aanwezig te zijn! Het bestuur 10 mei: Wereldmissiedaq voor de kinderen. A.s. woensdag 10 mei is het wereldmissiedag voor de kinderen, een dag waarop in heel Nederland de missie de speciale aandacht krijgt onder de kinderen. De kinderen van de Oirlose basisschool vieren UJereldmissiedag 1972 door een actie te houden voor zuster Annie Versieyen, die in Ghana werkt. Annie ie verpleegster in een Ghanees ziekenhuis en vraagt om witgoed. Als U nu in de linnenkast kijkt en U komt witgoed tegen, dat U zelden of niet meer gebruikt, dan kunt U dat alvast klaarleggen.. Het kan zijn: lakens, slopen, luiers, washandjes, zeep, theedoeken, handdoeken enz. enz, De kinderen komen a.s. woensdag bij U aanbellen. Zij rekenen op uw steun en hopen op deze manier een bijdrage te leveren aan de bittere nood in de ontwikkelinglanden. Dus 10 mei a.s. woensdag: aktie voor Annie Versieyen! Personeel basisschool. 3 .B.O. Uitslag fietstocht koninginnedag: 1 groep van Corrie Philipsen 120 p. 2 groep van 3an Gommans en groep van 3ost' Heetkamp 100 p. 4 groep van Ans Bastiaans en groep van 3an Linskens 90 p. 6 groep van Mirjam Gommans 50 p Dit was de op een .na laatste aktiviteit van dit seizoen. Met de kermis maken we er een gezellige afsluiting van met zaterdag en zondag discobal. Voor vervolg zie elders. (I

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 10