Comité kindervakantiewerk Venray Het kindervakantiewerk, dat dit jaar voor de 21e keer. van start gaat en waarvoor de voorbereidingen reeds in volle gang zijn, zal gehouden worden voor alle kinderen van de gewone en bijzondere lagere scholen uit de -gehele gemeente Venray. De kinderen die dit schooljaar op de 1e, 2e, 3e of 4e klas zitten kunnen weer meedoen tijdens een van de vol gende weken: 24 t/m 28 juli en van 31 t/m 4 augustus. Jongens en meis.jestQp verzoek van diverse ouders, jeugd raad en jeugdcommissies heeft het comité besloten met in gang van dit jaar de deelname gemengd te maken. Dus in beide weker» kunnen zowel jongens als meisjes meedoen. Je kunt echter geen 2 weken achter elkaar meedoen. AanmeldingHopelijk kunnen we ook dit jaar weer rekenen op de medewerking van de hoofden en het onderwijzerrd personeel van de lagere scholen» De aanmeldingsformulieren zullen omstreeks half mei op de scholen worden bezorgd. KerkdorpenDe deelname van de kinderen uit de kerkdorpen neemt elk jaar toe. Het comité hoopt door een hernieuwde nauwe samenwerking met de jeugdraad en de diverse jeugd commissies wederom op een nog grotere deelname. Leidingi Het is ieder jaar weer een groot probleem om ieder jaar tjdig voldoende leiders en leidstees te vinden, die zich gedurende een of twee weken voor het K.V.üi. willen inzetten. Zij, die interesse in dit werk hebben, kunnen zich nu reeds opgeven, liefst schriftelijk, bij een van de volgende adressen: H. Veiheyen, Stationsweg 142a Oostrum-Venray tel. 1198. lij. Michiels, St. Catharinastraat 13, Leunen, tel. 3223. De aspirant leiders en leidsters moeten echter wel minimaal 16 jaar zijn en goed met kinderen kunnen omgaan. Programma: Aan het programma woid op dit moment hard gewerkt. Omstreeks half mei zal het bekend worden gemaakt en gelijk met de aanmeldingsformüjlieren wcfcden verstrekt. Voor nadere informatie kan men zich ten allen tijde wenden tot UIMichiels, St. Cathsrinastraat 13, Leunen-Venray o.a. geld en kaartjes voor de schouwburg te Heerlen Terug te bevragen tij de redactie, tel. 680. Gevonden: KNIPP0RTEP10NNEE "MET INHOUD

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 8