De dag zullen we beginnen met een H, Mis om 11*00 uur v,.n. in de parochiekerk van de H, Gertrudis te Oirlo. Oirlo, april 1972 Pastoor Gerardsstraat 17 Dagadress Zaal Rongen, Hoofdstraat 43 Oirlo Geslaagde muziekavonden Indien zelf niet ervaren, dan hebt U toch vernomen dat de muziekavonden in de tuinbouwloods weer zeer geslaagd zijn, zowel muzikaal als finansiëel. Het welslagen van dit muziekweekend danken wij aan de pretrige samenwerking tussen personen binnen en buiten de vereniging. Aan allen die op welke wijze dan ook hun medewerking ver leenden, onze oprechte dank. Speciaal dank aan het bestuur van de tuinbouwveienigingdie weer geheel belangeloos de tuinbouwloods beschikbaar stelden. Het aantal bezoekers overtrof ver onze verwachting en wij zien daarin een stimuland deze muziekavonden in de komende jaren te blijven organiseren. De Oirlose gemeenschap heeft bewezen achter ons te staan en wij hopen dat dit ook in de toekomst zo blijven mag. Fanfare en drumband zijn vereni gingen die vooral financieel vaak moeilijk draaien en daar door moeten er veel acties ondernomen worden. Daarom ook zuilen wij op de Oirlose mensen een beroeo moeten blijven doen en we doen dat met veel vertrouwen. Bestunr en leden van hun kant zullen proberen zich waar te maken zodat de vereniging een waardige ambassadeur van Oirlo zal zijn.* Bestuur fanfare-drumband "Ons Genoegen" 20 april zal pater aan der Sterren in zijn missiegebied op Celebes zijn zilveren priesterfeest vieren. H.N. v.d. Sterren en E. v.d. Sterren-Ewalts geven kennis van het feit, dat wij op 15 april a.s. 25 jaar zijn getrouwd, Van 16,30 - 18.00 receptie. A

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 7