Informaties over de uitvoering van het sportpark voor Oirlo-Castenray. verleend door de voorzitter van de sportstichting, dhr» M. van der Sperren in een gesprek met L« Duyn, redactielid van "!t Krentje." Van het sportpark Oirlo-Castenray is reeds gerealiseerd! de grasmat voor 2 velden en 1 oefenveld een oefenhoek de bepJabting en de buitenafrastering Nog te realiseren zijn: - 2 complete veldafscheidingen de verlichting de kleedlokalen met kantine -• Het vervaardigen van de verlichting en de bouw van de kleed lokalen met kantine zal door de sportvrienden van Castenray en Oirlo tesamen uitgevoerd dienen te worden; dit omdat de financiële middelen door de gemeente verstrekt zo beperkt zijn, dat het niet mogelijk is gebleken dit geheel of gedeel telijk door een aannemer te laten uitvoeren. De te bouwen kle.edlokalen met kantine zullen worden gebouwd onder leiding van een bouwcommissie bestaande uit de heren H. Kuypers, 3. van Heesch en 3. Versteegen, en met de me dag werking van hopelijk alle sportvrienden uit Castenray en Oirlo. Verschillende vaklieden hebben zien reeds bereid.verklaard om gratis hun medewerking te verlenen en enkele middenstanders hebben zich reeds bereid verklaard de te gebruiken materialen .aan inkoopsprijs te leveren. Vorige week is door de gemeente debouwvergunning verleend voor de te bouwen kleedlokalen met kantine en is de p&aats aannegeven waar dit precies gebouwd wordt. A.s. zaterdag 4 maart zal er begonnen worden met het uitgraven van de fundering en de kelder. De naam van hec sportpark zal vermoedelijk "De Heesakker" worden. L.D. - ■XfX!X'X'X'X'X 3 B 0 3 B 03 B 0 3 B 0 3 B 0 A.s. zaterdag kwart voor acht in het gemeenschapshuis. Avond met gezelschapsspelen. WELPEN OPGELETÏ A.s. zaterdag om half 2 horde. Tot zateroag de leidsteis datum kamp welpen: 17-22t/m juli Verkenners 1 t/m 8 juli 12

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 12