12 maart: Afscheid van pastoor P. Schoren. Zondag over een week zal de Oirlose bevolking in de gelegenheid uorden gesteld van pastoor Schoren afscheid te nemen. Dit afscheid zal in de St. Gertrudiskerk plaats vinden met een plechtige Eucharistieviering om 10 uur. Deze Euchaiistieviering zal op verzoek van de pastoor worden opgeluisterd door het kerkkoor en het dameskoor tesamen m.m.v. de fanfare en drumband "Ons Genoegen". Na de Eucharistieviering zal het woord worden gevoerd door afgevaardigden van het kerkbestuur, de gemeenteraad en de contactcommissie; de voorzitter van de contact commissie zal daarbij als vertegenwoordiger van de hele Oirlose gemeenschap aan pastoor Schoren een afscheids cadeau in de vorm van een bedrag in couvert aanbieden. U zult in de gelegenheid worden gesteld uw bijdrage aan dit persoonlijk af scheidscadeau voor de pastoor te geven. Li treft in dit Krentje een envelopje aan, waarin U Uw eigen bijdrage aan het cadeau kunt doen. Deze envelopjes zullen dan dinsdag a.s. in de avond door leden van de groep collectanten huis aan huis worden opgehaald. Mocht U deze avond niet thuis zijn, dan kunt U gedurende de gehele dinsdag uw envelopje tijdens de openingsuren afgeven op de Boerenleenbank. Enkele opmerkingen met betrekking op de gang van zaken in de kerk. Vooraf zullen 3r geen speciale plaatsen gereserveerd kunnen worden, 'aiel zal erop worden toegezien dat vooral de oudere mensen in de gelegenneid worden gesteld een zitplaats te hebben. üJe verzoeken de ouders in verband met de te verwachten grote belangstelling hun kleinere kinderen indien mogelijk zoveel het kan thuis te laten. De kinderen van de basisschool zullen in een aparte Eucharistieviering afscheid van pastoor Schoren kunnen nemen Zondag na de hoogmis receptie bij de terugkeer van zuster Hiëcyntng Classens uit de missie. In verband hiermee uorden de leden van de fanfare en van de drumband "Ons Genoegen" verzocht direct na de hoogmis naai 3. Lxnskens te gaan, vanwaar vertrokken zal worden voor het brengen van eer serenade in Zaal Rongen U

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 11