Pro.jekt kerkopbouw gaat in uitvoering.» In de loop van deze week is in 28 gezinnen van ons dorp een brief bezorgd, waarin een vriendelijke uitnodiging zat. Een uitnodiging voor Ria of Frans, of voor vader of moeder. Het stond op de enveloppe voor wie de uitnodiging bestemd was, En dan wordt er iets heel belangr;jks van u gevraagd. Iets wat nog niet altijd even gemakkelijk zal zijn. Dm uw eerlijke, persoonlijke mening te zeggen over zaken van kerk en parochie, over Christus en zondervergeving hoe denkt U over het een en ander, wat verwacht U van kerk en evangelie? Uit onze parochie hebben zich 7 mensen voorbereid om met anderen daarover een goed gesprek te hebben. De vragen hebben ze op papier staan, een soort enquête. Maar dan èen enquête waar iets mee gaat gebeuren, hier in onze eigen plaats, Met deze 7 mensen zullen we straks alle gegevens ondervragen; om te kijken hoe we beter samen kerk kunnen zijn, dienstbaar voor allen. f Maar eerst willen we weten hoe üi denkt, wat u verwacht en wat U niet meer verwacht, Uw mening interesseert ons, niet alleen uw pastoor maar nok de groep leken-die -zich in de afgelopen maanden hebben voorbereid op dit projekt kerkopbouw. Nog even ditj de namen van de personen die geënquêteerd worden zzijn willekeurig uit de adressenlijst getrukken. Dë enquêtes worden anoniem ingevuld. De enquêtes moeten persoonlijk ingevuld worden., niet een "gezinsan twoord"maar het eigen, persoonlijk antwoord van één man of vrouw. Ben je jong en wil je een goed idee...... Idees flink en doe mee met de dropping van de K.P.D. Wil je wat eraan wagen en een aardig-heidje verdienen.... Kom dan op 3 maart bij Linskens met D.I.S. kienen! Half maart komt de wagen bij u voor de deur om uw oud-ijzer en uw fcofljpen weg te halen. Ruimt U vast wat op en legt u het klaar?

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 5