KERKDIENSTEN Zondag 8,30 3ac0 Bots, Marie Dings en A.M. van .Arsen 10.00 hoogmis voor Theod» Claessens en lüilhelmina T euujs Maandag, dinsdag en woensdag om 8 uur geen H. Mis Woensdag feest Maria Lichtmis 19.30 avondmis tot zekere intentie (C.) Donderdag 8.00 jaard. Henricus Maessen en Cath. Rongen Vrijdag 8.00 jaard. Antoon Peters en Maria v.d. Bos Zaterdag 19.00 avondmis voor overl. fam. Janssen-Jenniskens MISDIENAARS Zondag 8.30 P. Drabbels en G. Oacobs 10.00 H. Jacobs en P. van F.hee Woensdag 19.30 B. Maas en G. Voesten Donderdag 8.00 Jos Nelissen en 3# Peters Vrijdag 8.00 R. van Rhee en G. Jacobs Zaterdag 19.00 L. Gommans en W. Nelissen •WIE DOET ER MEE???? De carnavalsvereniging organiseert voor carnavalsdinsdag Aanvang 13.30 een wielerwedstrijd. Deze wedstrijd zal op een nader te bepalen plaats zijn en houdt in: 1) één ronde op de step voor kinderen van de kleuterschool. 2) 5 ronden op de fiets voor kinderen van de lagere school. verwachten Er zijn prijzen aan verbonden voor de mooist verklede renner en de mooist versierde fiets of step. Oirlo, laat ook dit jaar weer uw sportief bloed stromen zoals vorig jaar met de voetbalwedstrijd. Meld U aan als deelnemer en vul NU het onderstaande strookje in. U kunt dit inleveren bij onze voorzitter Selm Nelissen. Kinderen van de kleuter- en basisschool kunnen zich via de school aanmelden. Wij rekenen op uw medewerking en sportieve deelname en Ik neem deel aan de wielerwedstrijd naam. straat 3) 10 ronden voor volwassenen waarvoor wij zowel mannelijke als vrouwelijke deelnemers f C A 4

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1972 | | pagina 4