Hay en zien Tröters is niet meer, de nieuwe naam is: DIE SPURRIELflNDER KAPELLE Van Hay en zien Tröters ontvingen wij het volgende: "Daar wij op 18 december in flerselo aan het jaarlijkse blaaskapellenconcours mee willen doen, moesten wij ook wij ook een naam hebben® De gedachte dat de Oirlose mensen wel een naam voor ons zouden hebben, gaf ons het idee om op de bonte avond de vraag te stellen "Wie heeft er een naam die beter past bij Hay en zien Tröters?". De inzendingen overtroffen ons aller verwachting, nl. 54 namen kwamen er binnen. Toen wij ze gelezen hadden, bleek "Die Spurrielander Blaaskapelle" de naam te zijn die het best bij ons paste. Deze naam is ontstaan door een kleine verandering aan de letterlijk ingekomen naam-. Deze was "De Spurrielanden Blaaskaoel" Hiermee willen we alle naamgevers en speciaal diegene met de beste baam bedanken. bJe zullen op 18 december proberen de naam van onze kapelle en van Oirlo hoog te houden. Hay en zien Tröters" svD I .5afdeling jeugd uitslagen: D.I.S. - Holthees A1 2-7 Venray D6 - D.I.S. D2 0-5 de overige wedstrijden werden uitgesteld. Programma voor zaterdag 4 december: D.I.S. A1 en D.I.S. B1 zijn vrij. fleerlo D1 - D.I.S. D1 half 11 D.I.S. D2 - Bergen D2 half 11 Meerlo D2 - D.I.S. D3 half 11 St. Nicolaasavond vrijdagavond 3 december is er een St. Nicolaasavond voor alle jeugdleden. Deze avond begint om 7 uur. Alle spelers worden verzocht een pakje ter waarde van ƒ1,50 mee te brengen. Dus allemaal om 7 uur aanwezig in hetjeugdhuis- Afdeling volleybal: Zondag 10 uur training in de gynzaal. Gaarne op tijd en neem de oproep voor de keuring s.v.p. mee. Ook voor enkelen nog de contributie!!

Oirlo's dorpsblad 't Krèntje | 1971 | | pagina 3